на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів

Оберіть літеру на яку починаеться назва компании:або сферу діяльності компанії:

сортирувати по Назві чи по Даті оновлення
відображати на сторінці

ТЕРМАСТІЛДодано 27.06.2017

Компанія «ТЕРМАСТІЛ» виробник швидко монтованих будівель, сучасних
покрівельних та фасадних матеріалів.

Основними напрямки......

Докладнійше

ТЗОВ "GALICIA"Додано 17.08.2016

Ми зберігаємо усе найцінніше від природи, щоб створити для Вас натуральний та якісний продукт. Творячи наші соки, ми керуємось головним принципом – дотримання якості на всіх етапах. Зокрема, ретельно обираємо лише найкращі яблука і ягоди, вирощені на Галичині та Закарпатті – в екологічно чистих регіонах України. Згодом за допомогою методу прямого віджиму готуємо соки, які максимально зберігають корисні для Вашого організму......

Докладнійше

ТОВ ВКФ "АРТ ПРЕС"Додано 02.08.2016

 Спочатку при створенні підприємства в 1996 році була чітко визначена його мета - постачати на український ринок поліграфії продукцію виключно високої якості в найкоротші терміни і за оптимальною ціною, при цьому надавати ринку найбільш широкий спектр послуг. Якщо говорити узагальнено - створити найкраще поліграфічне підприємство в Дніпропетровську і в Україні. Досягти мети подібного масштабу самостійно просто неможливо. У зв'язку з цим багато зусиль було докладено для формування......

Докладнійше

ТОВ ВКП «Руслан і Ко»Додано 29.06.2016

     

 

Компанія ТОВ ВКП «Руслан і Ко» є провідним виробником декоративних панелей для внутрішньої обробки приміщень в Україні. Наш асортимент представлений ПВХ і МДФ панелями RIKO ™, DIVO ™ and Le Gran ™. Великий вибір дизайнів і високу якість дозволяють нашим колекціям задовольняти уподобанням найвимогливіших клієнтів.

Система управління якістю сертифікована відповідно до ISO 9001. Контроль якості сировини та......

Докладнійше

ТОВ Дніпровський завод будівельних матеріалівДодано 12.04.2016

ТОВ Дніпровський завод будівельних матеріалів з 1959 року є одним з найбільших виробників будівельних матеріалів на території України.

Виробничі потужності дозволяють виробляти до 10 млн одиниць на місяць силікатної цегли для будівництва як висотних так і малоповерхових будинків.

З 2014 року запущена лінія з виробництва кольорової облицювальної цегли і......

Докладнійше

ТОВ ТПК «Терра»Додано 28.03.2016

Компанія ТОВ ТПК «Терра» заснована в 1998 році і зараз є провідним вітчизняним виробником високоякісних захисних покриттів промислового призначення для антикорозійного захисту металоконструкцій і залізобетонних конструкцій NANO Industrial use™.

Наші матеріали забезпечують надійний антикорозійний захист металоконструкцій на багатьох підприємствах України, пофарбовані сотні тисяч квадратних метрів металевих і бетонних конструкцій на металургійних комбінатах,......

Докладнійше

ТзОВ «Бартнік»Додано 12.01.2015

Про компанію «Бартнік»

Українсько–польське пасічне підприємство товариство з обмеженою відповідальністю «Бартнік» створене у 1999 році на базі українського приватного підприємства «Бартнік» за участю знаної у Польщі та Європі фірми «Сондецкі Бартнік» («Sądecki Bartnik»).

Наше підприємство розташоване на Хмельниччині у старовинному місті Ізяславі, яке знаходиться на мальовничій Волино-Подільській височині.

ТОВ «Бартнік» сьогодні входить у......

Докладнійше

ТОВ Інтер-молДодано 16.12.2014

 

Маслосирзавод у Томаківці був заснований в далекому 1932 році. У повоєнні роки це підприємство було одним з небагатьох, що забезпечує Дніпропетровщину необхідними молочними продуктами.

Пізніше було організовано ТОВ Томаківський сирзавод. ТОВ Інтер-мол розпочало свою діяльність у 2004 році на......

Докладнійше

Тріада плюсДодано 02.04.2010

Видавничо-поліграфічна фірма "Тріада плюс" створена у 1995 році Протягом тринадцяти років видаємо поліграфічну продукцію. Видаємо художню, наукову, науково-популярну, навчальну літературу для вищих закладів освіти та загальноосвітніх шкіл.

nВидавництво "Тріада плюс" понад десять років плідно співпрацює з вченими Львівського Національного університету ім. І.Франка, Національного університету "Львівська політехніка", Львівською Національною академією......

Докладнійше