на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів

Оберіть літеру на яку починаеться назва компании:або сферу діяльності компанії:

сортирувати по Назві чи по Даті оновлення
відображати на сторінці

СК "Арсенал Страхування"Додано 04.09.2019

  

СК «Арсенал Страхування» - це група однодумців, які йдуть до єдиної мети, команда професіоналів страхового бізнесу. Компанія 12 років успішно розвивається і функціонує на страховому ринку України. Протягом останніх двох років впевнено входить у Топ-5 страхових компаній України. Регіональна мережа Компанії налічує більше 50 підрозділів по всій території України. Врегулювання збитків і процедура виплати організована максимально зручно, просто і ефективно. Співробітники......

Докладнійше

Садовий центр "Дворик"Додано 06.05.2015

 У сфері озеленення підприємство ДВОРИК працює з 1998 року в місті Дніпродзержинську та Дніпропетровській області, а також по всій террітогріі України та Росії.


Ми є членом Союзу виробників садівного матеріалу України.

Метою нашого підприємства є надання кожному бажаючому можливість створення навколо себе неповторного і затишного Саду.

На підприємстві трудяться......

Докладнійше

Санрайз Тур, Туристичне агентствоДодано 28.01.2013

Туристичне агентство Санрайз Тур засновано в 2007 р.

Надає своїм клієнтам повний спектр туристичних послуг, пов'язаних як з особистими, так і з діловими поїздками. Реалізує авіаквитки. Надає допомогу в оформленні віз та закордонних паспортів. Також у нас можна придбати і поповнити пакети міжнародного роумінгу TravelSiM.

ЯК НАС ЗНАЙТИ

...

Докладнійше

Страхова компанія «Універсальна», Публічне акціонерне товариствоДодано 13.01.2013

Публічне акціонерне товариство «Страхова компанія «Універсальна» засвідчує Вам свою повагу та має честь запропонувати взаємовигідну співпрацю у сфері страхування

- 20-річний досвід роботи на українському ринку страхування
- Має понад 200 офісів продажів та розгалужену мережу центрів врегулювання збитків
- У всіх областях України та Автономній Республіці Крим
- Надає послуги за 37-видами страхування на підставі 28-ми ліцензій
- Акредитована у більш ніж 25......

Докладнійше

Сафарі, ТОВДодано 04.08.2011

ТОВ «Сафарі» займається оптовою та роздрібною торгівлею зброєю і аксесуарами вже більше 10-ти років. На даний момент ТОВ «Сафарі» успішно співпрацює не тільки з усіма провідними збройовими фірмами України , але і з такими іменитими брендами як:

Зброя: Armsan , Pietta , Fabarm , Savage Arms , Walther

Пневматика : Evanix

Оптика : Sightron , Trijicon

Тюнінг зброї: TDI Arms , FAB Defense , Harris

Патрони нарізні : RWS , Lapua , Partizan

Чистячі засоби : Stil Crin

   Відвідавши один з наших фірмових магазинів, Ви......

Докладнійше

Смак, Виробнича компаніяДодано 17.06.2011

Якість і стабільність - основні принципи Виробничої компанії « СМАК ». Компанія була створена в 1998 році , і за роки роботи вона стала широко відома від Якутська до Калінінграда.

Основний напрямок діяльності ПК « СМАК » - переробка та продаж лососевої ікри. Високу репутацію отримала наша продукція : ікра лососева під торговими марками « Обкомівський » , « Першопрестольна » , « Тайгова річка» , «Люкс » , «Російська забава» , а також ікра морських риб та......

Докладнійше

Слобожанка, ФабрикаДодано 11.04.2011

Фабрика художніх виробів «Слобожанка» рада вітати Вас на сторінках нашого сайту. Сподіваємося, що інформація, яку Ви отримаєте тут, буде не тільки комерційно цікавою для Вас, але і пізнавальною.

Давні народи вважали, що пізнаючи минуле, можна заглянути у майбутнє. 

І справді, пам’ятаючи минуле, ми,  колектив «Слобожанки»,  творимо сьогодення та майбутнє. З повагою до національних традицій та теплотою до кожного серця ми створюємо наші вироби, що завжди......

Докладнійше

Сади України, ТОВ АгрофірмаДодано 13.04.2010

ТОВ Агрофірма "Сади України" - визнаний лідер у виробництві і продажі високоврожайного насіння гібридів соняшнику і кукурудзи селекції Інституту рільництва та овочівництва м. Нові Сад (Сербія).
Порядку 17% посівних площ зайнятих в Україні соняшником, (це практично кожен 6 гектар) засіяні насінням агрофірми "Сади України".
Гордістю компанії є завод з доробки насіння - єдине в Україні підприємство такого класу і одне з найсучасніших у Європі. Завод укомплектований......

Докладнійше

СмолоскипДодано 13.04.2010

 

Видавництво «Смолоскип» було створено на еміграції. Після здобуття Україною незалежності воно перенесло свою діяльність в Україну. У США «Смолоскип» видавав дисидентську і правозахисну літературу, а також твори українських письменників, репресованих сталінським режимом. В Україні «Смолоскип» видає дебютні книжки наймолодших авторів, ставлячи собі за мету створювати і розширювати середовище української творчої молоді.
Видавництво “Смолоскип”......

Докладнійше

Стальпром ПКПДодано 31.03.2010

Компанія "Стальпром " заснована в 1991 р. , веде активну маркетингову політику для розширення своєї присутності на трубному ринку , є основним засновником ЗАТ "Нікопольський завод сталевих труб" ЮТіСТ " .

 Найважливішим завданням керівництва заводу є задоволення запитів і побажань споживачів до якості труб.

  Для цього виробництво і постачання продукції здійснюється з дотриманням таких принципів:

   - Відповідність нормативної документації ;

   -......

Докладнійше