на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів

Оберіть літеру на яку починаеться назва компании:або сферу діяльності компанії:

сортирувати по Назві чи по Даті оновлення
відображати на сторінці

РуденДодано 24.05.2017

Кондитерські вироби “Руден”

Товариство з обмеженою відповідальністю “АЛЕНРУД” працює під торговою маркою “РУДЕН” яка створена в 2003 році. Сьогодні на нашому підприємстві більше 200 видів кондитерських виробів, а саме: вівсяне печиво, пісочне печиво, печиво з різноманітними начинками, печиво зі згущеним молоком, вафлі, кекси, рулети, цукерки. Постійно вдосконалюємо випуск цих виробів і започатковуємо нові види продукції.

Самим головним пріоритетом нашої......

Докладнійше

Рокитнівський скляний завод, ВАТДодано 11.04.2011

Підприємство протягом останніх років динамічно розвивається, постійно поновлюючи свою технологічну базу та впроваджуючи у виробництво новітні технології. В даний час у виробництві задіяне склоформуюче устаткування передових світових виробників. В грудні 2006 року ВАТ «Рокитнівський скляний завод» ввів в експлуатацію новий сучасний цех приготування шихти. Цех має проектну потужність – 400 тон шихти на добу. В лютому 2007 року введено в експлуатацію новий цех по......

Докладнійше

РанокДодано 30.04.2010

Видавництво «Ранок» було засновано у 1997 році й вже понад десяти років плідно працює в галузі освіти, створивши за цей час велику кількість навчально-методичної літератури для вчителів та учнів. Сьогодні видавництво «Ранок» є одним із національних лідерів із виробництва друкованої продукції для навчання та розвитку дитини.

     Серії методичних і дидактичних матеріалів, навчальних та розвивальних посібників із усіх курсів шкільної програми......

Докладнійше