на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів

Оберіть літеру на яку починаеться назва компании:або сферу діяльності компанії:

сортирувати по Назві чи по Даті оновлення
відображати на сторінці

ПрАТ «Дніпропетровський хлібозавод №9»Додано 04.06.2015

 Хлібобулочна і кондитерська продукція ПрАТ «Дніпропетровський хлібзавод
№9» реалізується через мережу фірмових кіосків, магазини та супермаркети
міста. Наш хліб люблять і купують далеко за......

Докладнійше

Покутська кераміка, Гончарні майстерніДодано 21.05.2013

ГМ «Покутская Керамика»
Основний напрямок виробництва – традиційний український глиняний посуд.

Покутська кераміка вже на сьогодні налічує біля десяти стилів ужиткового посуду. Самий простий і традиційний стиль – «Етно». Щоденний, ужитковий. Недорогий (за мірками ручної роботи) і зручний в користуванні. Нічого зайвого. Це натуральний гончарний посуд із пористою структурою, не......

Докладнійше

Промофарм, ТОВДодано 02.08.2011

Компанія " ПРОМОФАРМ " - спеціалізована маркетингова компанія, що входить до холдингу " ПРОТЕК " .

Маючи професійну команду регіональних менеджерів і медичних представників у всіх ключових регіонах Росії , ми надаємо повний спектр послуг у сфері управління торговими марками на фармацевтичному ринку.

Аутсорсинг - це передача традиційних функцій зовнішнім виконавцям . Ви можете вдатися до послуг певної компанії, що здійснює функції , які раніше виконувалися штатним персоналом .

ПРОМОФАРМ надає компаніям- виробникам......

Докладнійше

ПротекДодано 02.08.2011

«Протек - національна компанія, яка піклується про здоров'я нації шляхом забезпечення населення товарами і послугами в сфері здоров'я і краси. Ми формуємо високі стандарти ведення бізнесу та інноваційні технології, створюючи нові можливості для розвитку співробітників, партнерів, колег, інвесторів ».

Ми поставляємо товари для здоров'я і краси вищої якості для 44000 аптек і лікувально-профілактичних установ.

Наші менеджери завжди готові приймати комплексні рішення для успіху Вашого бізнесу.

...

Докладнійше

Перше Рішення, ТОВДодано 02.08.2011

Ми раді вітати Вас! 2002 став роком народження нашої компанії , а самий першого проекту - «Рецепты бабушки Агафьи» , з яким ми вийшли на російський косметичний ринок , і донині є одним із найбільш упізнаваних в ряду інших успішних проектів .

Завдяки невтомній роботі фахівців компанії з кожним роком збільшується кількість пропонованих брендів , зростає асортимент товарів . Ми невпинно працюємо над удосконаленням наших косметичних ліній , регулярно покращуючи існуючі рецептури , оновлюючи......

Докладнійше

Попаснянський склозавод, ВОДодано 11.04.2011

Завод заснований в 1917 році і має багаті традиції та унікальні технології скловаріння . За роки існування завод освоїв виробництво більше тисячі найменувань виробів зі скла. Підприємство придбало репутацію надійного партнера , який пропонує своїм клієнтам тільки високоякісну продукцію.

В даний час ВО "Попаснянський склозавод" - це сучасне технічно оснащене підприємство з виробництва високохудожніх скловиробів з кольорового , молочного та прозорого скла методом видування ,......

Докладнійше

Перша приватна броварня, ТОВ ТВКДодано 16.03.2010

ТОВ ТВК «Перша приватна броварня «Для людей – як для себе!» є українським виробником напоїв натурального бродіння. Була створена у Львові в 2004 році. Виробляє дев’ять сортів високоякісного пива та два сорти квасу. Потужність виробництва складає 3 млн. дал. пива та 2,5 млн дал. квасу на рік.

Перша приватна броварня не належить до жодної з міжнародних або національних великих пивних груп і є прикладом нового українського виробника, який походить з Західного......

Докладнійше