на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів

Оберіть літеру на яку починаеться назва компании:або сферу діяльності компанії:

сортирувати по Назві чи по Даті оновлення
відображати на сторінці

Оренда 3000Додано 06.05.2015

 

Компанія пропонує взяти в оренду офісні, складські приміщення, торгові площі, а так само майданчики під великогабаритний та легковий транспорт в різних містах України. Наші об'єкти забезпечені всіма необхідними комунікаціями, і знаходяться на обгородженій території з власною парковкою, що цілодобово охороняється.

Компанія дотримується гнучкої цінової політики, що дозволяє нашим клієнтам вибрати......

Докладнійше

Олісп, ТОВДодано 06.03.2013

ТОВ "Олісп" було засновано у селищі Ожгів на Житомирщині і займається виготовленням та будівництвом конструцій з оциліндрованої колоди:

  • будинки;
  • лазні;
  • малі архетектурні форми;

Ми використовуємо тількі високоякісну, екологічно-чисту деревину. В процесі будівництва об'єктів, ми суворо дотримуємся всіх правил та норм, щоб вони ще протягом багатьох років радували Вас затишком оселі, добрим настроєм у колі близьких друзів та сім'ї.

Чому саме......

Докладнійше

Основи. Видавництво Соломії ПавличкоДодано 13.04.2010

 

Видавництво ОСНОВИ було створене 1992 року Соломією Павличко, яка до грудня 1999 року незмінно очолювала його редакційну раду і формувала видавничу політику.

Нині наша повна назва “Видавництво Соломії Павличко Основи"

Видавництво випускає класичні твори в галузі економіки, менеджменту, історії, філософії, соціології в перекладах з англійської, німецької, латинської, французької, бенгальської та японської мов, а також оригінальні праці українських науковців. Нами......

Докладнійше

ООО "Трио"Додано 30.11.-1

ООО "Трио" является одним из крупнейших производителей фасованной продукции в Украине, и эксклюзивным представителем торговых  марок  "Крупский", "Бабусина каша" и "Казак".

На сегодняшний день наша компания является динамично растущей корпорацией с филиалами в городах Кривой Рог и Запорожье. Мы имеем собственное производство круп, муки и макаронных изделий.

Компания является поставщиком пекарской муки крупным......

Докладнійше