на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів

Оберіть літеру на яку починаеться назва компании:або сферу діяльності компанії:

сортирувати по Назві чи по Даті оновлення
відображати на сторінці

Оренда 3000Додано 06.05.2015

 

Компанія пропонує взяти в оренду офісні, складські приміщення, торгові площі, а так само майданчики під великогабаритний та легковий транспорт в різних містах України. Наші об'єкти забезпечені всіма необхідними комунікаціями, і знаходяться на обгородженій території з власною парковкою, що цілодобово охороняється.

Компанія дотримується гнучкої цінової політики, що дозволяє нашим клієнтам вибрати......

Докладнійше

Олісп, ТОВДодано 06.03.2013

ТОВ "Олісп" було засновано у селищі Ожгів на Житомирщині і займається виготовленням та будівництвом конструцій з оциліндрованої колоди:

  • будинки;
  • лазні;
  • малі архетектурні форми;

Ми використовуємо тількі високоякісну, екологічно-чисту деревину. В процесі будівництва об'єктів, ми суворо дотримуємся всіх правил та норм, щоб вони ще протягом багатьох років радували Вас затишком оселі, добрим настроєм у колі близьких друзів та сім'ї.

Чому саме деревина ? Деревина - досить міцна, здатна довго......

Докладнійше

Основи. Видавництво Соломії ПавличкоДодано 13.04.2010

 

Видавництво ОСНОВИ було створене 1992 року Соломією Павличко, яка до грудня 1999 року незмінно очолювала його редакційну раду і формувала видавничу політику.

Нині наша повна назва “Видавництво Соломії Павличко Основи"

Видавництво випускає класичні твори в галузі економіки, менеджменту, історії, філософії, соціології в перекладах з англійської, німецької, латинської, французької, бенгальської та японської мов, а також оригінальні праці українських науковців. Нами запроваджено кілька серій.

Серія "Переклади з......

Докладнійше

ООО "Трио"Додано 30.11.-1

ООО "Трио" является одним из крупнейших производителей фасованной продукции в Украине, и эксклюзивным представителем торговых  марок  "Крупский", "Бабусина каша" и "Казак".

На сегодняшний день наша компания является динамично растущей корпорацией с филиалами в городах Кривой Рог и Запорожье. Мы имеем собственное производство круп, муки и макаронных изделий.

Компания является поставщиком пекарской муки крупным хлебозаводам, кондитерским цехам, пекарням, а......

Докладнійше