на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів

Оберіть літеру на яку починаеться назва компании:або сферу діяльності компанії:

сортирувати по Назві чи по Даті оновлення
відображати на сторінці

Мережа кав'ярень "Золотий дукат"Додано 17.08.2015

 

Кав’ярня “Золотий дукат “ відкрилась у Львові в 2003 році і відразу стала найулюбленішим місцем відпочинку, зустрічей для львів’ян та гостей міста.Дизайн і атмосфера кав’ярні ,витримана в давніх європейських традиціях,стала близькою не тільки львів’янам ,але туристам з різних куточків світу.Приїхати до Львова і не побувати в кав’ярні «Золотий дукат» означає не побачити......

Докладнійше

Медовый край, ТОВДодано 17.06.2011

ТОВ «Медовый край» знаходиться в місті Барнаул Алтайського краю.

Головним завданням компанії є постачання Алтайського натурального і якісного меду на російський і закордонні ринки. Для виконання цього завдання компанія має все необхідне , а це:

- Власна пасіка в Алтайському краї;

- Сучасне імпортне обладнання для фасування і упаковки нашого меду , екологічно чисту тару , яка дозволяє зберегти завжди свіжий і неповторний смак Алтайського меду , який здавна славився......

Докладнійше

Мукачівський верстатозаводДодано 30.03.2011

Відкрите акціонерне товариство «Мукачівський верстатозавод» (МВЗ) має резерв виробничих потужностей і зацікавлений в освоєнні виробництва нових видів продукції та в нових партнерах.

В структурі заводу наявні потужності для виконання механообробних, ковальсько-пресових, слюсарно-збиральних, зварювальних, лако-фарбових робіт.
Також маємо ливарний цех, де виготовляються відливки з залізовуглецевих та кольорових сплавів.

В останні роки крім традиційної......

Докладнійше

МахаонДодано 28.04.2010

ПП «Видавництво "Махаон-Україна"» було створено тринадцять років тому, й воно одразу стало лідером у галузі видання літератури для дітей.

Видавництво випускає ліцензійну літературу. Укладено угоди з такими гігантами книговидавничої справи, як  «Templar», «Mondadori», «Weldon Owen», «Larousse», «Kingfisher» та іншими щодо видання їх енциклопедій-бестселерів.

На прилавках книгарень з’являються яскраві, ілюстровані, насичені інформацією енциклопедії,......

Докладнійше

Молочний АльянсДодано 13.04.2010

ТМ «Молочний альянс»

Холдинг Молочний Альянс — це група компаній, що поєднує в собі потужні підприємства з переробки молока і популярні молочні та сирні бренди.

Пирятинський, Баштанський, Городенківський, Золотоніський сирзаводи та Яготинський маслозавод — найвідоміші підприємства компанії.

Продукція цих заводів шанована по всій Україні......

Докладнійше

МегаМаксДодано 31.03.2010

За 15 років своєї діяльності компанія " МегаМакс " пройшла класичний для більшості вітчизняних підприємств шлях становлення .

Відділи у великих магазинах м. Києва - саме так починалася історія одного з лідерів ринку побутової техніки та електроніки України .

Перший магазин "Шельф" , що на вулиці Шота Руставелі , 11 , був відкритий в 1999 році. Починаючи із зовнішнього вигляду і торгового устаткування магазина і закінчуючи рівнем кваліфікації персоналу - все було революційним для київського ринку побутової техніки того......

Докладнійше

МиргородськаДодано 15.03.2010

Миргородський завод мінеральних вод, що входить до складу IDS Group, є найбільш передовим підприємством галузі. За більш ніж 75 років роботи Миргородський завод завоював репутацію великого та надійного виробника.

Друге дихання у складних економічних умовах 1990-х завод отримав завдяки іноземним інвестиціям. В усіх цехах встановили сучасне високотехнологічне обладнання, сертифіковане за міжнародними стандартами якості ISO. Після цього продукція підприємства одразу знайшла......

Докладнійше

Моршинський завод мінеральних вод «Оскар»Додано 15.03.2010

У 1995 році унікальну мінеральну столову воду з Моршинського джерела почав розливати в пляшки Моршинський завод мінеральних вод «Оскар».

В червні 2007 року відкрито новий найпотужніший в Україні виробничій комплекс заводу «Оскар» На новому заводі вільно розмістилися три швидкісні виробничі лінії, які дають змогу щодоби розливати близько 900 тис. л «Моршинської», а значить – напоїти чистою водою мешканців цілого міста-мільйонника!

Сьогодні......

Докладнійше