на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів

Оберіть літеру на яку починаеться назва компании:або сферу діяльності компанії:

сортирувати по Назві чи по Даті оновлення
відображати на сторінці

Мережа кав'ярень "Золотий дукат"Додано 17.08.2015

 

Кав’ярня “Золотий дукат “ відкрилась у Львові в 2003р і відразу стала найулюбленішим місцем відпочинку, зустрічей для львів’ян та гостей міста.Дизайн і атмосфера кав’ярні ,витримана в давніх європейських традиціях,стала близькою не тільки львів’янам ,але туристам з різних куточків світу.Приїхати до Львова і не побувати в кав’ярні «Золотий дукат» означає не побачити справжнього......

Докладнійше

Меньшакова Тетяна Михайлівна, Приватний нотаріусДодано 20.01.2013

Приватний нотаріус Дніпропетровського міського нотаріального округу Меньшакова Тетяна Михайлівна

Всі види нотаріальних послуг:

- вчинення нотаріальних дій;
- консультації з питань нотаріату;
- надання консультацій правового характеру, які не пов'язані із вчинюваними нотаріальними діями.

...

Докладнійше

Медовый край, ТОВДодано 17.06.2011

ТОВ «Медовый край» знаходиться в місті Барнаул Алтайського краю.

Головним завданням компанії є постачання Алтайського натурального і якісного меду на російський і закордонні ринки. Для виконання цього завдання компанія має все необхідне , а це:

- Власна пасіка в Алтайському краї;

- Сучасне імпортне обладнання для фасування і упаковки нашого меду , екологічно чисту тару , яка дозволяє зберегти завжди свіжий і неповторний смак Алтайського меду , який здавна славився своїми цілющими властивостями;

- Професійний......

Докладнійше

Мукачівський верстатозаводДодано 30.03.2011

Відкрите акціонерне товариство «Мукачівський верстатозавод» (МВЗ) має резерв виробничих потужностей і зацікавлений в освоєнні виробництва нових видів продукції та в нових партнерах.

В структурі заводу наявні потужності для виконання механообробних, ковальсько-пресових, слюсарно-збиральних, зварювальних, лако-фарбових робіт.
Також маємо ливарний цех, де виготовляються відливки з залізовуглецевих та кольорових сплавів.

В останні роки крім традиційної продукції – верстати освоєно виробництво......

Докладнійше

МахаонДодано 28.04.2010

ПП «Видавництво "Махаон-Україна"» було створено тринадцять років тому, й воно одразу стало лідером у галузі видання літератури для дітей.

Видавництво випускає ліцензійну літературу. Укладено угоди з такими гігантами книговидавничої справи, як  «Templar», «Mondadori», «Weldon Owen», «Larousse», «Kingfisher» та іншими щодо видання їх енциклопедій-бестселерів.

На прилавках книгарень з’являються яскраві, ілюстровані, насичені інформацією енциклопедії, унікальні подарункові видання, а також......

Докладнійше

Молочний АльянсДодано 13.04.2010

Холдинг Молочний Альянс — це група компаній, що поєднує в собі потужні підприємства з переробки молока і популярні молочні та сирні бренди.

Пирятинський, Баштанський, Городенківський, Золотоніський сирзаводи та Яготинський маслозавод — найвідоміші підприємства компанії.

Продукція цих заводів шанована по всій Україні і поза її межами, а торгівельні марки «Славія», «Молочний Шлях», «Здорово» та «Яготинське»......

Докладнійше

МегаМаксДодано 31.03.2010

За 15 років своєї діяльності компанія " МегаМакс " пройшла класичний для більшості вітчизняних підприємств шлях становлення .

Відділи у великих магазинах м. Києва - саме так починалася історія одного з лідерів ринку побутової техніки та електроніки України .

Перший магазин "Шельф" , що на вулиці Шота Руставелі , 11 , був відкритий в 1999 році. Починаючи із зовнішнього вигляду і торгового устаткування магазина і закінчуючи рівнем кваліфікації персоналу - все було революційним для київського ринку побутової техніки того......

Докладнійше

МиргородськаДодано 15.03.2010

Миргородський завод мінеральних вод, що входить до складу IDS Group, є найбільш передовим підприємством галузі. За більш ніж 75 років роботи Миргородський завод завоював репутацію великого та надійного виробника.

Друге дихання у складних економічних умовах 1990-х завод отримав завдяки іноземним інвестиціям. В усіх цехах встановили сучасне високотехнологічне обладнання, сертифіковане за міжнародними стандартами якості ISO. Після цього продукція підприємства одразу знайшла визнання на закордонних ринках збуту.

Підприємство......

Докладнійше

Моршинський завод мінеральних вод «Оскар»Додано 15.03.2010

У 1995 році унікальну мінеральну столову воду з Моршинського джерела почав розливати в пляшки Моршинський завод мінеральних вод «Оскар».

В червні 2007 року відкрито новий найпотужніший в Україні виробничій комплекс заводу «Оскар» На новому заводі вільно розмістилися три швидкісні виробничі лінії, які дають змогу щодоби розливати близько 900 тис. л «Моршинської», а значить – напоїти чистою водою мешканців цілого міста-мільйонника!

Сьогодні «Оскар» – це потужне інноваційне підприємство,......

Докладнійше