на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів

Оберіть літеру на яку починаеться назва компании:або сферу діяльності компанії:

сортирувати по Назві чи по Даті оновлення
відображати на сторінці

Книгарня "Віз"Додано 09.11.2015

 

 

Ми живемо літературними подіями країни, бажаннями та забаганками своїх читачів, які хочуть перебувати у мейнстримі сучасної української думки, Друзів нашої книгарні можна сміливо назвати літературними гурманами.    Кожна справа починається з ідеї, захоплення та любові. Для нашої сім’ї, яка заснувала і дбає про «ВіЗ», це абсолютно родинна «інвестиція». А  дивіденди – це захопливі, вдячні,......

Докладнійше

Кейтерингова компанія "Драйв Апетит"Додано 11.12.2014

 

 Компанія «Драйв Апетит» працює на Дніпропетровському ринку кейтерингу з 2007 року. Ми надаємо повний спектр кейтерингових послуг:


• доставка обідів;

• організація корпоративного харчування;

• створення стаціонарних підприємств харчування повного циклу;

• доставка обідів і організація доготовочного процесу;

Докладнійше

Культ Ра, Руський клубДодано 01.03.2013

Культове місце! Культові страви! Культовий заклад! Культ Ра!

 Руський клуб «Культ Ра» - серце Всесвіту на Києвій горі, де нащадки пРАбатька Орія творять світлий простір сучасності.

Завітавши до нас, Ви потРАпите до найсамобутнішого етно-рестоРАну Києва, відчуєте сакРАльний світ Орійської культури, знаки та символи якої творять сонячну магію простору; наповнитеся силою зрощених Сонцем дарів, енергією творчості та мудрістю книг!

Простір Руського Клубу "Культ Ра" - триєдність трапезної, чайовні та......

Докладнійше

Карчагін та Колошин, Адвокатське товариствоДодано 13.01.2013

У товаристві працює 7 юристів, серед яких сертифіковані адвокати, фахівці по роботі з цінними паперами, арбітражний керуючий.
У разі необхідності товариство співпрацює з аудиторськими та іншими фірмами на аутсорсінговій основі.

Товариство переважно веде справи у м. Дніпропетровськ, Східному та Центральному регіоні України та у м. Київ.

Серед постійних клієнтів товариства банки, страхові компанії та інші фінансові установи, промислові підприємства, підприємства оптової торгівлі.

...

Докладнійше

Консюмерс-Скло-Зоря, ЗАТДодано 11.04.2011

ЗАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» – це один з провідних виробників стандартної та ексклюзивної склотари в Україні, завод якого розташований в м.Рівне. Ми належимо до групи одного з найбільших світових виробників склотари Saint-Gobain Packaging та пропонуємо своїм клієнтам високоякісну продукцію виготовлену з дотриманням найвищих європейських стандартів.

Ми є лідером у галузі склотари в Україні. Наш успіх зумовлений перш за все строгою політикою з управління якістю та постійним вдосконаленням виробничих технологій через впровадження......

Докладнійше

КартографіяДодано 26.04.2010

Розвиток багатьох напрямів тематичного картографування України у другій половині XX ст. був пов’язаний з діяльністю ДНВП «Картографія». Окремі типи карт і атласів відкритого користування розробляли та готували до видання в СРСР винятково підрозділи державної картографо-геодезичної служби. До таких видань традиційно належали загальногеографічні, фізичні, політико-адміністративні, туристичні, навчальні карти і атласи, плани міст, рельєфні карти, глобуси. Крім того, картоукладальні підприємства Головного управління геодезії......

Докладнійше

Книги-21Додано 09.04.2010

 

 Видавництво „Книги – ХХІ” на горизонтах українського книжкового ринку з’явилося порівняно недавно. Перші видавничі кроки розпочало у червні 2004 року.

 Спеціалізується на виданні та розповсюдженні навчальної літератури українською мовою. Авторами підручників, навчальних посібників, наукових досліджень, хрестоматій......

Докладнійше

Компанія «АВК»Додано 15.03.2010

Компанія «АВК» - один з найбільших українських виробників кондитерської продукції.

«АВК» розпочала свою діяльність в 1991 році як постачальник какао-продуктів на кондитерські фабрики України. Проте вже через 3 роки було виготовлено перші солодощі – пустотілі шоколадні фігурки.

В 1996 році компанія «АВК» придбала Донецьку, а незабаром й Луганську та Мукачевську кондитерські фабрики, що дозволило виготовляти широкий асортимент кондитерської продукції.

Cьогодні до складу «АВК» входять 4......

Докладнійше

Києво-Могилянська академіяДодано 30.11.-1

 Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» створений 1996 року для задоволення потреб відродженого Університету й широкого загалу в україномовних підручниках, навчальних посібниках, словниках та іншій книжковій продукції. Підтримуючи традиції просвітництва і книгодрукування, започатковані в Академії майже чотири століття тому, Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» вже випустив у світ близько 400 назв книжок з різної тематики, зокрема видання з історії, філософії, економіки, культурології,......

Докладнійше