на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів

Оберіть літеру на яку починаеться назва компании:або сферу діяльності компанії:

сортирувати по Назві чи по Даті оновлення
відображати на сторінці

Земпроект-Дніпро, ТОВДодано 18.09.2011

ТОВ Земпроект-Дніпро є підприємством сучасним і таким, що динамічно розвивається. У своїй роботі ми використовуємо високоточне устаткування і новітнє програмне забезпечення,що дозволяє скоротити витрати і час на виконання робіт. Завдяки цьому ми можемо запропонувати нашим клієнтам оптимальну ціну. Підприємство має ліцензії на весь спектр землевпорядних та землеоціночних робіт, а також на проведення земельних торгів та виконує такі види робіт:

......

Докладнійше

Зелений песДодано 22.04.2010

Видавництво "Зелений пес" народилось разом із ХХІ століттям. І на цей час є одним із найпрогресивніших видавництв в Україні. Наша читацька аудиторія постійно збільшується, а разом з нею ростуть і наші наклади. Не дивлячись на молодий вік, ми вже досягли значних успіхів у виданні популярної української літератури. У нас Ви знайдете книжки на всі смаки і для різного віку.

Щорічно “Зелений пес” видруковує від 50 до 70 найменувань книжок в межах більше ніж 20-ти серій.

В......

Докладнійше

ЗІП Промислове підприємствоДодано 16.03.2010

 

 

Промислове підприємство "ЗІП " засноване в 1995 році з унікальною місією - робити краще життя своє і людей, робити її зручніше, комфортніше.

Своє соціальне призначення ми бачимо в тому, щоб допомагати людям знаходити нову cтепень свободи через розвиток їх здібностей.

У своїй роботі і в житті ми намагаємося жити згідно наступних принципів:

Будувати свою роботу відповідно до законів, норм, цінностей, естетичних принципів і правил......

Докладнійше