на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів

Оберіть літеру на яку починаеться назва компании:або сферу діяльності компанії:

сортирувати по Назві чи по Даті оновлення
відображати на сторінці

ДП Пансіонат матері та дитини Таврійські зорі УСАВРУДодано 12.09.2016

Державне підприємство Пансіонат матері та дитини “Таврійські зорі” УСАВРУ знаходиться на березі Джарилгачської затоки Чорного моря. Клімат приблизний до Середземноморського – теплий, з низькою вологістю, з довгим сонячним світлом та довготривалим сезоном купання в морі. Морська вода містить велику кількість йодистих і бромистих солей, котрі мають більшу концентрацію в затоці, ніж у відкритому......

Докладнійше

Дакос Т, ТОВДодано 30.08.2011

ТОВ "ДАКОС Т" з 1999 року, здійснює виробництво екологічно безпечної побутової хімії за власними запатентованими науковими розробками.

- Порошкоподібні чистячі і миючі засоби без фосфатів, хлору і важких абразивів;

- Пом'якшувачі води без фосфатів і водонерозчинних компонентів для прання білизни та захисту елементів пральних машин від накипу;

- Спеціальні та допоміжні засоби побутової хімії;

- Засоби для екологічного оздоровлення й широкого застосування в......

Докладнійше

ДП ДАК Хліб України, Новоукраїнський КХПДодано 13.04.2011

Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів – провідне підприємство зернопереробної галузі країни. 110-річний період його існування – це шлях перетворення млина заможного купця (побудований у 1894 році) у розвинену мережу зерно приймальних споруд і заводів по виробництву круп’яних виробів, комбікормів. Постійний розвиток і розбудова – не просто традиція, а принцип існування нашого комбінату.

Наша гордість – зернові пластівці і мюслі, що виготовляються із високоякісної......

Докладнійше

Декор, ТОВ ВКФДодано 11.04.2011

Товариство з обмеженою відповідальністю Виробничо-комерційна фірма «Декор» створене у 1989 р. За ці роки підприємство значно розвинулося і сьогодні тут працює понад 900 осіб. До ТОВ ВКФ «Декор» входить чотири склозаводи, які виготовляють продукцію для побутового користування, виробничого призначення, для консервації та парфумерії.

Основне підприємство – Рогачинський завод скловиробів, який спеціалізується з випуску екологічно чистої широкогорлої склотари, яка......

Докладнійше

Дніпропетровськ, ресторанДодано 13.10.2010

Ресторан " Дніпропетровськ" - чудовий заклад на мальовничій набережній Дніпра , який ідеально підходить для проведення заходу будь-якого рівня : весіль , ювілеїв , дитячих свят , корпоративних вечірок , конференцій і презентацій.

До Ваших послуг стильний банкетний зал на 300 персон , зручне розташування , стоянка і готельні номери класу LUX ​​для молодят і гостей.

У ресторані Вас чекає чудова кухня , тепла атмосфера і професійне обслуговування.

Кілька слів про нас ...

Ймовірно , не існує рецепту , який може перетворити......

Докладнійше

Дух і літераДодано 22.04.2010

Видавництво “Дух і літера” ставить собі за мету знайомити українського читача з невичерпною скарбницею світової гуманітарної спадщини філософського, соціально-політичного, культурологічного та богословського напрямків. Світоглядну основу роботи видавництва складають ідеї творчого поєднання “наук про літеру” (семіотика, лінгвістика, право) з “науками про дух” (філософія, богослов’я, соціологія, антропологія).

Ми максимально відкриті до сучасних......

Докладнійше

Діана плюсДодано 22.04.2010

Видавничо-інформаційний Дім «Діана+» був заснований в 2001 році як видавничий дім періодичної преси.

ВІД «Діана+» випускає видання всіх жанрів і напрямів. Це журнали по рукоділлю, рецепти, видання для дозвілля, сучасна дитяча література і багато інших.

За свої досягнення ВІД « Діана+» неодноразово був удостоєний почесних звань.

Наші досягнення ми вважаємо заслугою не лише співробітників видавництва, але і усіх наших......

Докладнійше