на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів

Оберіть літеру на яку починаеться назва компании:або сферу діяльності компанії:

сортирувати по Назві чи по Даті оновлення
відображати на сторінці

Видавництво Старого ЛеваДодано 01.10.2012

«Видавництво Старого Лева» засноване 13 грудня 2001 року в м. Львові Юрієм Чопиком та Мар’яною Савкою. Обоє видавців за фахом філологи, творчі особистості. Юрій Чопик є водночас гітаристом відомого львівського гурту «Мертвий півень», Мар’яна Савка – редактор, поетка, член АУП та НСПУ, лауреат Міжнародної журналістської премії ім. В.Стуса в галузі поезії.

З часу заснування видавництво дбає про особливий літературно-мистецький та поліграфічний рівень видань, співпрацюючи з......

Докладнійше

Валди Тур, Туристическая компанияДодано 16.06.2011

Туристическая компания "Валди Тур" предоставляет качественное обслуживание и индивидуальный подход для каждого клиента!

Отдых с Туристической компанией "Валди Тур" будет максимально комфортен и безопасен. Мы с лёгкостью подберём именно тот вариант, о котором Вы мечтали и сделаем Вашу поездку незабываемой. Нам удалось закрепить за собой репутацию надежной компании, которой по силам выполнить заказ любой сложности.

Туристическая компания «Валди Тур»......

Докладнійше

ВІПОС, Audi ЦентрДодано 07.02.2011

Сфера діяльності Ауді Центру ВІПОС - продаж авто в Україні . Ми спеціалізуємося на постачанні преміум - класу авто з Німеччини. На нашому сайті Ви зможете знайти широкий вибір пропонованих моделей німецької автомобілебудівної компанії Audi AG .

Ауді - це головний продукт компанії , технічні характеристики якого удосконалювалися більше ніж 100 років. Купівля автомобіля Audi окупає себе з лишком завдяки технічній досконалості , комфорту , зручності в експлуатації і , безумовно , безпеки. Тому таке авто з Німеччини - безумовно , дуже вдале......

Докладнійше

ВАСТ-ТРАНСДодано 16.03.2010

Компанія " ВАСТ -ТРАНС " працює на ринку вантажних автоперевезень з 1999 року , має новий сучасний офіс і власну сервісно - технічну базу. Ми працюємо з провідними зарубіжними експедиційними компаніями та великими вітчизняними виробниками.

НАШІ ПРИНЦИПИ :

Ми - досить велика компанія , що дає можливість не братися за ризиковані або нездійсненні проекти . Тому ми завжди виконуємо те , що обіцяємо .

У відносинах з клієнтами ми керуємося юридичними законами і правилами , а також дотримуємося норм ділової етики. Тому ми працюємо .......

Докладнійше