на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів

Оберіть літеру на яку починаеться назва компании:або сферу діяльності компанії:

сортирувати по Назві чи по Даті оновлення
відображати на сторінці

Видавництво Старого ЛеваДодано 01.10.2012

«Видавництво Старого Лева» засноване 13 грудня 2001 року в м. Львові Юрієм Чопиком та Мар’яною Савкою. Обоє видавців за фахом філологи, творчі особистості. Юрій Чопик є водночас гітаристом відомого львівського гурту «Мертвий півень», Мар’яна Савка – редактор, поетка, член АУП та НСПУ, лауреат Міжнародної журналістської премії ім. В.Стуса в галузі поезії.

З часу заснування видавництво дбає про особливий......

Докладнійше

Валди Тур, Туристическая компанияДодано 16.06.2011

Туристическая компания "Валди Тур" предоставляет качественное обслуживание и индивидуальный подход для каждого клиента!

Отдых с Туристической компанией "Валди Тур" будет максимально комфортен и безопасен. Мы с лёгкостью подберём именно тот вариант, о котором Вы мечтали и сделаем Вашу поездку незабываемой. Нам удалось закрепить за собой репутацию надежной компании, которой по силам выполнить заказ любой сложности.

Докладнійше

ВІПОС, Audi ЦентрДодано 07.02.2011

Сфера діяльності Ауді Центру ВІПОС - продаж авто в Україні . Ми спеціалізуємося на постачанні преміум - класу авто з Німеччини. На нашому сайті Ви зможете знайти широкий вибір пропонованих моделей німецької автомобілебудівної компанії Audi AG .

Ауді - це головний продукт компанії , технічні характеристики якого удосконалювалися більше ніж 100 років. Купівля автомобіля Audi окупає себе з лишком завдяки технічній досконалості , комфорту , зручності в експлуатації і , безумовно , безпеки. Тому......

Докладнійше

ВАСТ-ТРАНСДодано 16.03.2010

Компанія " ВАСТ -ТРАНС " працює на ринку вантажних автоперевезень з 1999 року , має новий сучасний офіс і власну сервісно - технічну базу. Ми працюємо з провідними зарубіжними експедиційними компаніями та великими вітчизняними виробниками.

НАШІ ПРИНЦИПИ :

Ми - досить велика компанія , що дає можливість не братися за ризиковані або нездійсненні проекти . Тому ми завжди виконуємо те , що обіцяємо .

У відносинах з клієнтами ми керуємося юридичними законами і правилами , а також......

Докладнійше