на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів > Дніпропетровськ, ресторан

Дніпропетровськ, ресторанОновлено 18.10.2013

Ресторан " Дніпропетровськ" - чудовий заклад на мальовничій набережній Дніпра , який ідеально підходить для проведення заходу будь-якого рівня : весіль , ювілеїв , дитячих свят , корпоративних вечірок , конференцій і презентацій.

До Ваших послуг стильний банкетний зал на 300 персон , зручне розташування , стоянка і готельні номери класу LUX ​​для молодят і гостей.

У ресторані Вас чекає чудова кухня , тепла атмосфера і професійне обслуговування.

Кілька слів про нас ...

Ймовірно , не існує рецепту , який може перетворити звичайний ресторан в улюблене місце відпочинку. І навіть хороша кухня і красиві меблі - ще не гарантія успіху. Справжню популярність закладу приносить своя неповторна атмосфера і відчуття свята. Саме так вважають завсідники ресторану " Дніпропетровськ" . Заклад , що відкрив свої двері для гостей в самому центрі міста , запрошує своїх гостей у гастрономічну подорож по національній кухні .

Оформлюючи велике приміщення , творці постаралися зробити його максимально затишним для своїх гостей. Оновлюючи ресторан " Дніпропетровськ" , його власники відійшли від химерності в інтер'єрі , оформивши дизайн дуже просто і стильно і комфортно .

І це приваблює людей , які хочуть правильно і смачно поїсти в затишній атмосфері , не відволікаючись на деталі.

Атмосфера і смачна їжа особливо розташовують до проведення в ресторані " Дніпропетровськ" різних сімейних урочистостей та інших заходів.

Малий зал на другому поверсі дуже затишний для проведення торжества невеликою компанією . Цей зал зробили максимально нейтральним , щоб мати можливість оформляти його відповідно до побажань гостей .

Все для максимальної зручності гостей!

...


Телефон: 726-52-87

E-mail: info@kramnyca.info