на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук

Наш часОновлено 02.09.2019

 

Інформаційно-аналітична агенція «Наш час» пропонує свої послуги в галузі видання й тиражування всіх видів друкованої продукції.

Наше видавництво має досвід у виданні навчальної літератури для дітей всіх вікових категорій, методичної літератури для вихователів і батьків. Здійснює додрукарську підготовку книжкової, журнальної та рекламної продукції в м’якій та твердій палітурці (літературне редагування, дизайн, верстка, препрес) та друк (чорно-білий, кольоровий, тиснення, лакування, припресовка матовою та глянцевою плівкою тощо).

Наша продукція відзначається сучасним дизайном та високою якістю виконання. Видавництво "Наш час" неодноразово брало участь у тендерах на підготовку та видання друкованої продукції. Серед наших видань є книжки для Міністерства освіти України, Центру правової реформи та законопроектних робіт Міністерства юстиції України, Академії педагогічних наук України, Представництва ООН в Україні, Польського інституту книги та ін.

Ми також надаємо послуги з видання  рекламних та інформаційних брошур, презентаційних каталогів, книг і журналів, а також листівок, проспектів, каталогів та іншої рекламної продукції. Окрім того, до Ваших послуг презентаційна поліграфія: візитки, календарі, вітальні листівки, грамоти, дипломи, плакати, які довго нагадуватимуть про знаменні події Вашої організації.

Кожному клієнту гарантуємо індивідуальний підхід.

У разі потреби можемо надати зразки продукції, відгуки партнерів і замовників.

ЯК НАС ЗНАЙТИ

 

...


Адреса: 01054, Україна, м.Київ, вул. Павлівська, 17, оф. 81

Телефон: (044) 569-10-71, 569-10-74

Факс: (044) 569-10-70

E-mail: info@kramnyca.org

Web: www.nash-chas.com.ua