на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів > Агрохолдинг

АгрохолдингОновлено 02.09.2019

ТОВ « Агрохолдинг» - підприємство повного циклу виробництва.

На власних полях , з посадкового матеріалу провідних світових селекційних компаній , з використанням найсучасніших технологій вирощування , ми вирощуємо екологічно чисті , високоякісні овочі. Розвинена система логістики , дозволяє забезпечувати доставку продукції з поля до сховища в день збору врожаю.

ТОВ « Агрохолдинг» в смт. Гостомель ( 8 км від Києва) володіє комплексом по зберіганню і передпродажної підготовки овочів класу А.

Складський модуль, що складається з 11 камер , дозволяє забезпечити одночасне зберігання 14 000 тонн овочів або фруктів. При його будівництві були реалізовані передові європейські технології забезпечення зберігання овочів і фруктів. Система забезпечення тривалого безперебійного зберігання овочів (пр -ва ЄС) , на підставі даних, що надходять від двох метеостанцій , за допомогою системи комп'ютерного контролю та управління обладнанням , дозволяє створювати і підтримувати в камерах зберігання температуру і мікроклімат , відповідні ідеальним умовам тривалого зберігання кожного типу овочів або фруктів.

Дві автоматичні лінії мийки та сортування овочів (пр -ва ЄС) , дозволяють забезпечити на виході високоякісний продукт, що відповідає найвищим вимогам.

П'ять ліній по упаковці готового продукту (пр -ва ЄС) , забезпечують одночасну фасовку декількох видів продукції , в різні типи упаковки.

Найсучасніша складська техніка , дозволяє забезпечити оперативну подачу сировини зі сховищ у виробничий цех і здійснити відвантаження готової продукції в найкоротші терміни.

Наявність спеціального транспорту вантажопідйомністю від 1,5 до 20 тн з кузовами типу « ізотерм » і « рефрижератор » дозволяє доставити готову продукцію , без втрати якості в будь-яку точку України .

ЯК НАС ЗНАЙТИ

 

...


Адреса: Україна, 08290, Київська обл. смт. Гостомель, вул. Радгоспна,34

Телефон: +380 44 223-85-51

Факс: +380 44 498-10-48

E-mail: info@kramnyca.info

Web: http://vovka-morkovka.com.ua/