на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів > Навчальна книга-Богдан

Навчальна книга-БогданОновлено 13.04.2010

Видавництво "Навчальна книга – Богдан" уже понад 10 років працює над забезпеченням потреб національної школи і вузу у навчальній літературі, створюючи нові оригінальні підручники, словники, методичні посібники, довідники та енциклопедичні видання, що відповідають сучасним світовим та державним стандартам. Крім того, видавництво друкує дитячу та художню літературу, перекладені твори відомих світових письменників.

Сьогодні "Навчальна книга – Богдан" — це:
   • досвід, здобутий роками цілеспрямованої і наполегливої праці;
   • більше 100 висококваліфікованих фахівців, об'єднаних любов'ю до навчальної книги;
   • понад 1300 перевірених часом і схвалених читачами підручників, посібників, художніх видань.
   Це — видання, що завжди знаходять свого користувача, видання, що відповідають вимогам життя; це — якість, перевірена життям і підтверджена найвищою педагогічною майстерністю. 

   Видавництво займається також книготорговельною діяльністю, співпрацює з більшістю видавництв України, зарубіжними видавництвами, має налагоджену власну мережу збуту, мережу магазинів "Дім книги". Для гуртових покупців існує гнучка система знижок.
   Видавництво багато зробило у царині випуску найнеобхіднішої для української освіти, літератури, але ще більше належить зробити.
   Тому сподіваємось на Вашу допомогу — читайте, користуйтеся нашими книгами, пропагуйте їх, збагачуйтесь знаннями. А ще — пропонуйте нові ідеї, теми, співпрацю.

ЯК НАС ЗНАЙТИ

...


Адреса: 46008, Україна, м.Тернопіль, вул.Степана Бандери, 34-А

Телефон: (0352) 52-06-07

Факс: (0352) 52-06-07

E-mail: info@kramnyca.org

Web: www.bohdan-books.com