на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук

МегаМаксОновлено 18.10.2013

За 15 років своєї діяльності компанія " МегаМакс " пройшла класичний для більшості вітчизняних підприємств шлях становлення .

Відділи у великих магазинах м. Києва - саме так починалася історія одного з лідерів ринку побутової техніки та електроніки України .

Перший магазин "Шельф" , що на вулиці Шота Руставелі , 11 , був відкритий в 1999 році. Починаючи із зовнішнього вигляду і торгового устаткування магазина і закінчуючи рівнем кваліфікації персоналу - все було революційним для київського ринку побутової техніки того часу.

За минулі з тих пір 11 років кардинально змінився підхід до роздрібної торгівлі побутовими товарами: видозмінилися формати магазинів , зросли торгові площі , удосконалилося торгове обладнання та методи представлення товару в торговому залі , значно виріс професіоналізм продавців. Але принципи роботи в " МегаМакс " залишаються незмінними: творчий підхід і креативність . Ми з радістю експериментуємо , шукаємо , дивуємо .

У 2004 році компанія "Мегамакс" , що займає лідируючі позиції на ринку побутової техніки столиці , почала освоєння регіональних ринків . Буквально за рік відкрилися повноформатні гіпермаркети електроніки в Одесі , Харкові , Донецьку.

У цьому ж 2004 році в Києві відкрилися два торгівельних пункти : салон Hi -Fi техніки " Pioneer" і повноформатний гіпермаркет електроніки на масиві Оболонь , а також відділ у торговельному комплексі "Караван".

У 2005 році відкрилися нові гіпермаркети електроніки " Мегамакс" в Києві , Одесі, Запоріжжі , а також два в Харкові .

За 2006 рік до списку міст , де присутня Торгова мережа " МегаМакс " , приєдналися Дніпропетровськ , Ужгород , Ізмаїл та Іллічівськ .

У 2007 р. нові гіпермаркети електроніки "Мегамакс " відкрилися в Кривому Розі , Херсоні , Миколаєві, Львові , Донецьку , Дніпропетровську, Харкові та Києві.

З початку 2008 року почало працювати ще 5 магазинів у Новій Каховці , Олександрії , Маріуполі , Кривому Розі , Житомирі.

На сьогоднішній день торгова мережа " МегаМакс " нараховує 27 гіпермаркетів електроніки в Україні . Динаміка розвитку компанії говорить про її стратегічні плани відносно першості серед інших лідерів ринку електротоварів для дому .

У чому ж секрет залучення уваги споживачів саме до магазинів компанії " Мегамакс" ? Напевно , розгадку треба шукати в девізі компанії :

"МЕГА вибір + МАКСИМУМ послуг"

 Вибір дійсно вражає - понад 15 тисяч найменувань. Причому , якщо якого товару не буде в наявності , ми зробимо все можливе , щоб він був поставлений індивідуально за замовленням клієнта.

Максимум послуг.

Необхідно підкреслити , що для всіх співробітників Торговельної мережі " МегаМакс " головним завданням є отримання вищої оцінки покупця і його задоволеність .

А при торгівлі апаратурою , яка вимагає певних зобов'язань перед споживачем протягом досить тривалого часу , якість надаваних послуг навряд чи поступається за важливістю якості товару, що купується ! Адже купівля техніки для дому - справа не спонтанна , до неї готуються . Техніку довго і ретельно вибирають , до неї прицінюються . А вдале придбання обов'язково повинно послужити на радість і благо покупця тривалий час. Ось чому настільки важливі співчутлива увага й кваліфікована консультація продавця , допомога фахівців щодо встановлення техніки та сервісного обслуговування , а також подальша технічна підтримка .

Акції, пропозиції за спеціальними цінами , розпродажі , приурочені до різних дат , визначення власників суперпризів незмінно перетворюються для наших покупців у незабутні свята з подарунками та сюрпризами. А це завжди веселий азарт і гарний настрій.

Ми готові докласти максимум зусиль , щоб , купивши товар у магазинах Торговельної мережі " МегаМакс " , покупці поверталися знову .

Чекаємо на Вас у наших магазинах !

...


Телефон: +38 (044) 200 00 00

E-mail: info@kramnyca.info

Web: http://megamax.ua/