на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів > Перша приватна броварня, ТОВ ТВК

Перша приватна броварня, ТОВ ТВКОновлено 02.09.2019

ТОВ ТВК «Перша приватна броварня «Для людей – як для себе!» є українським виробником напоїв натурального бродіння. Була створена у Львові в 2004 році. Виробляє дев’ять сортів високоякісного пива та два сорти квасу. Потужність виробництва складає 3 млн. дал. пива та 2,5 млн дал. квасу на рік.

Перша приватна броварня не належить до жодної з міжнародних або національних великих пивних груп і є прикладом нового українського виробника, який походить з Західного регіону і досяг національного успіху завдяки власним зусиллям.

5 принципів роботи Першої приватної броварні „Для людей – як для себе!”:

Принцип перший:
& bdquo;Не кількість, а якість!”. Виробляючи відносно обмежені партії продукції, ми зосередили свої зусилля на забезпеченні гарантовано якісної продукції у кожній пляшці та підкресленні особливостей кожного сорту пива. Наше пиво може подобатися чи ні – це особистий вибір кожного, але воно відрізняється і відрізнятиметься на смак від серійної продукції корпоративних виробників.

Принцип другий:
„Бізнес – для людей!”. Якісне пиво та доступні ціни – для споживачів, надійні взаємовигідні відносини – для партнерів, гордість за результат власної праці та впевненість у завтрашньому дні – для працівників компанії.

Принцип третій:
„Бути першими.” Постійно запропоновувати нашим споживачам оригінальні, а іноді і унікальні новинки. – Саме з цим принципом ми виходили на ринок у 2004 році. Сьогодні ми вирішили змінити його на інший: «Не йти на компроміси». В умовах тотального подорожчання сировини більшість виробників вимушена використовувати замінники класичних пивних складових (наприклад, почати використовувати мальтозну патоку замість натурального солоду). Ми відстоюємо принципи чистоти пивоваріння: солод, хміль, дріжджі, вода, - і не йдемо на компроміси щодо здешевлення вартості свого продукту за рахунок використання замінників.

Принцип четвертий:
„Професіоналізм та особиста відповідальність.” Кожний працівник повністю відповідає за свою роботу – від керівництва до простого робітника. Проте, для того, щоб відповідальність персоналу була дієвою, ми створили відповідні умови праці високого рівня та реальну перспективу кар’єрного зростання для молодих робітників.

Принцип п’ятий:
„Зберігати традиції.” У виробництві, в щоденній роботі, у ставленні до наших клієнтів. Слово «приватна» не є для нас лише формою власності, а скоріше – знаком відчуття власної відповідальності за результат. Саме тому, ми постійно докладаємо зусиль, щоб, незважаючи на зростання компанії та збільшення кількості персоналу, уникати численних бюрократичних відтягнень у прийнятті щоденних рішень, що подекуди властиві великим корпораціям. Ми визнаємо, що робота з таким тендітним і живим продуктом як пиво може приводити до виникнення суперечливих питань, а іноді і проблем. Зі свого боку ми намагаємося вирішувати усі питання оперативно і якісно. Сподіваємось на взаємне порозуміння і з боку партнерів.

ЯК НАС ЗНАЙТИ

...


Адреса: вул. Дж. Вашингтона, 10, м.Львів, Україна, 79032

Телефон: +38 (032) 251 26 80

Факс: +38 (032) 251 26 80

E-mail: info@ppb.com.ua

Web: http://ppb.com.ua/