на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук

ParmalatОновлено 18.10.2013

Компанія Пармалат є світовим лідером у виробництві молока тривалого терміну зберігання UHT , яке зберігає всі смакові і поживні властивості цього продукту .

Компанія Пармалат є одним з лідируючих італійських виробників продуктів харчування - соків , борошняних та кондитерських виробів , йогуртів , вишуканих десертів , фруктових і вітамінних напоїв.

Назва компанії складається з двох італійських слів: Parma - екологічно чистий район в Італії , звідки родом компанія і latte , що в перекладі з італійської мови означає молоко.

Компанія була заснована в 1961 році Калісто Танці і менш ніж за 30 років перетворилася з провінційного виробника в транснаціональну корпорацію.

Виробничі потужності компанії розташовані в таких ключових країнах на 5 континентах , як: Італія , США , Канада , Австралія , Колумбія , Нікарагуа , Венесуела , Іспанія , Португалія , Румунія , Росія , ПАР та інші південноафриканські країни.

Продукція представлена ​​в усьому світі більш ніж 30 марками , найбільш відомими з яких є: Parmalat , Santal , CHEF , Pomi , Pomito , GRISBl . Більше 60 % всього товарообігу компанії здійснюється за межами Італії. Крім того , в 70 % випадків компанія Пармалат є лідером на тих чи інших ринках з тих чи інших продуктів.

...


Адреса: Москва, ТОВ Пармалат МК, вул. Докукіна, 16, буд.3

Телефон: +107 (495) 660-5506

E-mail: info@parmalat.ru

Web: http://www.parmalat.ru