на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів > Моршинський завод мінеральних вод «Оскар»

Моршинський завод мінеральних вод «Оскар»Оновлено 15.03.2010

У 1995 році унікальну мінеральну столову воду з Моршинського джерела почав розливати в пляшки Моршинський завод мінеральних вод «Оскар».

В червні 2007 року відкрито новий найпотужніший в Україні виробничій комплекс заводу «Оскар» На новому заводі вільно розмістилися три швидкісні виробничі лінії, які дають змогу щодоби розливати близько 900 тис. л «Моршинської», а значить – напоїти чистою водою мешканців цілого міста-мільйонника!

Сьогодні «Оскар» – це потужне інноваційне підприємство, обладнане сучасним устаткуванням. Тут ефективно працюють системи контролю якості, що відповідають вимогам міжнародних стандартів і дають змогу зберегти природні властивості води.

Головна особливість виробництва полягає в тому, що в процесі розливу «Моршинської» не відбувається жодних змін хімічного складу та фізичної структури води. Власне, первинна формула «Моршинської» не потребує змін, оскільки вода в джерелі має первозданну чистоту і збалансований мінеральний склад.

Вода з родовища потрапляє в пляшку за 7 хвилин, зустрічаючи на своєму шляху лише механічні фільтри. Ось чому «Моршинська» зберігає свою природну формулу. Новітні технології, що їх використовує МЗМВ «Оскар», дають змогу, не руйнуючи унікального складу, розливати воду в пляшки і доносити корисні властивості моршинських джерел до споживачів.

...


Телефон: 0-800-501-92-10

E-mail: info@morshinska.com.ua

Web: http://www.morshinska.com.ua/