на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів > ДП Пансіонат матері та дитини Таврійські зорі УСАВРУ

ДП Пансіонат матері та дитини Таврійські зорі УСАВРУОновлено 26.12.2016

Державне підприємство Пансіонат матері та дитини “Таврійські зорі” УСАВРУ знаходиться на березі Джарилгачської затоки Чорного моря. Клімат приблизний до Середземноморського – теплий, з низькою вологістю, з довгим сонячним світлом та довготривалим сезоном купання в морі. Морська вода містить велику кількість йодистих і бромистих солей, котрі мають більшу концентрацію в затоці, ніж у відкритому морі і сягають близько 2 %. Завдяки мілководдю морського узбережжя, доброму прогріванню і високій мінералізації вод, рідкісним сполученням степового і морського повітря, насиченого озоном, бромом, хлором, йодом, визначено високу цінність Скадовського курорту перш за все для лікування і оздоровлення дітей. 

Купання в солоній воді / таласотерапія / , отримання повітряних ванн/ аеротерапія / та пасммотерапія / пассмо – пісок / сприятливо впливає на лікування захворювань верхніх дихальних шляхів, порушення шлункової діяльності, захворювання шкіри, при хворобах обміну речовин, хвороби опорного апарату та нервової системи.  

Територія пансіонату добре охороняєма , охайна, квітуча, з багатьма зеленими насадженнями, з виходом на чистий пісковий пляж. 

Площа, вільна від зелених насаджень, укладена фігурною плиткою, під’їздні дороги асфальтовані. 

Пляж: берегова лінія акваторії щоденно вичищається від камки та інших забруднень; територія пляжу відокремлена доріжками, викладеними з фігурної плитки, оснащена тіньовими навісами, душовими кабінками, кабінками для переодягання, дерев’яними шезлонгами, фонтанчиками з питною водою. 

На території пансіонату знаходиться діючий трьох ступеневий басейн / глибина 60 см, 1м , 1,6 м / розмірами 25*10 м для дорослих та дітей. В осінньо-зимовий період басейн перетворюється в критий з підігрівом.  

Житловий комплекс являє собою сучасну чотирьох поверхову будівлю 

В просторих холах, до яких ведуть гвинтові мармурові сходи розташовані шкіряні меблі, зоряне небо, витвори образотворчого мистецтва. 

Корпус містить в собі номери двох типів – однокімнатні стандартні та двокімнатні класу напівлюкс. 

Однокімнатний стандартний номер являє собою одну кімнату з балконом, оздоблену двома односпальними ліжками, кріслом-ліжком, шафою для одягу та посуду, тумбочками, дзеркалами, наборами постільної білизни, посудом, побутовою технікою / телевізором, електрочайником, холодильником, кондиціонером та телефоном / .Душова кабінка, умивальник , унітаз є в кожному номері. Номер розрахований на проживання 2-3 чоловік.  

Двокімнатні номери класу напівлюкс обладнані двоспальними меблевими гарнітурами, м’якими куточками, дзеркалами, наборами постільної білизни, посудом ,побутовою технікою / телевізор, холодильник, електрочайник, кондиціонером та телефоном, а також сейфом для зберігання цінностей / . 

Санвузол відокремлений. Деякі двокімнатні номери мають два балкони. 

На кожному поверсі розташовані по дві кухні для самостійного приготування їжі. 

По бажанню видаються комплекти посуду. 

На першому поверсі розташоване затишне кафе з літнім майданчиком 

На четвертому поверсі свій вільний час можна присвятити зайняттям спортом в тренажерному залі, де працює інструктор та вихователь для дітей. А також в білліардному залі.  

В пансіонаті надається можливість пройти курс лікування та отримати загальні медичні послуги :

 • масаж як лікувальний, так і профілактичний;
 • апаратний масаж “Релакс”;
 • підводний масаж;
 • ванни гідромасажні та пузиркові;
 • вугле кисневі ванни;
 • ванни трав’яні, хвойні, м'ятні та інші;
 • ванни з мінералами, бішофітні та інші;
 • циркулярний душ;
 • висхідний душ;
 • інгаляції з трав’яними настоянками;
 • фізіотерапевтичне лікування /гальванізація, електрофорез з лікарськими препаратами, КУФ-терапія, УВЧ-терапія.

В медичному відділенні пансіонату ведуть прийом такі спеціалісти, як лікар-терапевт, лікар-педіатр, лікар-стоматолог. Постійне цілодобове чергування медичних сестер, які надають необхідну кваліфіковану медичну допомогу. 

У вартість путівки входить проживання, користування тренажерним залом, білліардною залою, басейном, стоянкою для автомобілів, обслуговування в медичному центрі / за винятком стоматологічного кабінету. 

Все це разом із дією наших кліматичних умов зробить ваш відпочинок незабутнім!

 

ЯК НАС ЗНАЙТИ

 

...


Адреса: Україна, Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Колгоспна, 1А,

Телефон: 05537-5-50-19

E-mail: info@kramnyca.info

Web: http://zori.ks.ua/