на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів > ТОВ ВКФ "АРТ ПРЕС"

ТОВ ВКФ "АРТ ПРЕС"Оновлено 03.09.2019

 Спочатку при створенні підприємства в 1996 році була чітко визначена його мета - постачати на український ринок поліграфії продукцію виключно високої якості в найкоротші терміни і за оптимальною ціною, при цьому надавати ринку найбільш широкий спектр послуг. Якщо говорити узагальнено - створити найкраще поліграфічне підприємство в Дніпропетровську і в Україні. Досягти мети подібного масштабу самостійно просто неможливо. У зв'язку з цим багато зусиль було докладено для формування колективу співробітників-професіоналів, які відповідально відносяться до своєї роботи. Без людей неможливо вирішити жодного завдання, особливо на промисловому підприємстві, тому формування колективу є головним досягненням за 17 років роботи. В кінцевому підсумку, на мій погляд, саме це і виявилося головним фактором успіху, але далеко не єдиним.

 
При розвитку «АРТ-ПРЕС» ми зробили ставку на обладнання світового лідера - компанії Heidelberg, чий бренд є одним з найдорожчих на ринку. Його відрізняє надійність, довговічність, хороша сервісна підтримка в Україні та, що найголовніше, здатність вирішувати складні технологічні завдання, які ставлять перед нами наші клієнти, забезпечувати високу якість продукції, що випускається. З 1999 року ми принципово набуваємо виключно нове обладнання, за цей час інвестиції в виробництво склали понад 7 млн ​​євро.
 
При виборі витратних матеріалів, використовуваних у виробництві, ми спочатку орієнтуємося на якість продукції і стабільність поставок. Ціна, як критерій, залишається на третьому місці. На ринку можна знайти достатню кількість пропозицій фарб, пластин та інших витратних матеріалів, вироблених в Китаї, Індії та інших країнах Південно-Східної Азії, основною конкурентною перевагою яких є низька вартість, але при цьому, на нашу думку, якість цих матеріалів гірше, ніж у європейських виробників. Тому, незважаючи на кризу і загальну тенденцію заощадити на всьому, з метою випускати продукцію високої якості ми набуваємо матеріали відомих європейських виробників: пластини Kodak і Ipagsa, фарби, лаки і хімію Michael Huber, папір, переважно, UPM і M-REAL.
 
У процесі розвитку підприємства велика увага приділяється також його організаційній структурі. На сьогодні ми здатні переробляти до 2000 індивідуальних замовлень в місяць з терміном виготовлення 2-3 дні.
 
По відношенню до клієнтів ми націлені на отримання прогнозованого і гарантованого результату. Для цього на стадії прийняття та проходження замовлення створені контрольні точки, побудована система управління кольором (калібровані монітори, цветопроба, єдиний стандарт друкованих машин, контроль вологості і температури в друкованому цеху), стабільно використовуються однотипні матеріали високої якості. Ми несемо відповідальність перед нашими клієнтами, співробітниками і постачальниками в питаннях своєчасної оплати, якості продукції та термінів виготовлення.
 
Таким чином, поєднання чітко визначених мети і стратегії, умілих виконавців, організованих в єдину структуру, і високоякісних матеріалів і обладнання було закладено в основу успішного розвитку підприємства.
 
Ігор Навоєнко, директор ТОВ «ВКФ «АРТ-ПРЕС»
 
ЯК НАС ЗНАЙТИ

...


Адреса: Лоцманський узвіз, 10А, місто Дніпро, 49000, Україна

Телефон: (056) 370-20-27(28,29), 31-80-61

E-mail: secretary@artpress.com.ua

Web: http://www.art-press.com.ua/