на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів > ТОВ Дніпровський завод будівельних матеріалів

ТОВ Дніпровський завод будівельних матеріалівОновлено 24.05.2017

ТОВ Дніпровський завод будівельних матеріалів з 1959 року є одним з найбільших виробників будівельних матеріалів на території України.

Виробничі потужності дозволяють виробляти до 10 млн одиниць на місяць силікатної цегли для будівництва як висотних так і малоповерхових будинків.

З 2014 року запущена лінія з виробництва кольорової облицювальної цегли і плитки.

Відмінні риси нашої продукції - точні геометричні розміри, висока міцність і морозостійкість.

Будинки із силікатної цегли довговічні, забезпечують високі експлуатаційні характеристики і створюють сприятливий клімат в приміщеннях.

У виробництві силікатної цегли використовуються тільки природні матеріали - пісок, вапно і вода, що робить його екологічно чистим будівельним матеріалом. Вапно, присутнє у складі, є природним септиком, який сприяє знищенню мікробів і створює перешкоду для появи грибка і цвілі.

Випускаються види силікатної цегли: повнотіла (одинарна, полуторна) і пустотіла.

Повнотіла силікатна цегла використовується для кладки внутрішніх і зовнішніх стін, створення колон, стовпів й інших різних конструкцій, які крім власної ваги несуть додаткове навантаження.

Пустотіла силікатна цегла з вертикальними некрізними круглими порожнечами використовується для кладки ненавантажених конструкцій (ненавантажені внутрішні і зовнішні стіни). Його відмінною здатністю є - легкість (дозволяють знижувати навантаження на фундамент) і високі теплоізоляційні властивості.

Використовуючи у виробничому циклі додаткове більш потужне і високоточне обладнання, несучи більше сировинних витрат, крім рядової силікатної цегли, проводиться лицьова силікатна цегла. Чиї характеристики відрізняють поліпшені геометричні властивості і більш висока міцність.

Кольорова гамма облицювальної цегли та облицювальної плитки: жовтий, червоний, коричневий, персиковий і білий з іскрінкою.

За фактурою поверхні силікатна цегла ділиться на гладку або колоту. Колота поверхня більш актуальна для особової силікатної цегли.

Є обмеження щодо застосування силікатної цегли - це використання без додаткових спец.засобів у фундаментах будівель, басейнах, лазнях, печах, камінах, оскільки силікатна цегла чутлива до дуже високих температур і впливів агресивних речовин.

Види упаковки: навал (погрузка пачки силікатної цегли за допомогою спеціальних механічних захоплень) і пакет (відібрана, покладена спеціальним чином цегла на піддон і зав'язана поліестеровими стрічками і поліетиленовою плівкою.

Будемо раді бачити Вас в числі своїх клієнтів!

ЯК НАС ЗНАЙТИ

 

...


Адреса: 49051, Україна, м. Дніпропетровськ, вул. Комісара Крилова, 1Б

Телефон: приймальня: +38 (056) 729-51-84 відділ збуту: +38

E-mail: office@dzsm.com.ua

Web: dzsm.com.ua