на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів > ТОВ ТПК «Терра»

ТОВ ТПК «Терра»Оновлено 09.09.2019

Компанія ТОВ ТПК «Терра» заснована в 1998 році і зараз є провідним вітчизняним виробником високоякісних захисних покриттів промислового призначення для антикорозійного захисту металоконструкцій і залізобетонних конструкцій NANO Industrial use™.

Наші матеріали забезпечують надійний антикорозійний захист металоконструкцій на багатьох підприємствах України, пофарбовані сотні тисяч квадратних метрів металевих і бетонних конструкцій на металургійних комбінатах, підприємствах нафтогазового комплексу, енергетичних підприємствах і підприємствах гірничо-видобувного комплекс.

Матеріали NANO Industrial use™ не поступаються, а часто перевершують зарубіжні аналоги за своїми антикорозійним, споживчими характеристиками і технологічності нанесення.

Ми виробляємо інноваційні продукти, розроблені нашими технологами, в яких враховано багаторічний досвід зарубіжних виробників. Наша компанія приділяє велику увагу розвитку наукового потенціалу своїх співробітників, об’єднуючи загальносвітові і власні розробки для перетворення інновацій в високотехнологічний і доступний продукт. Ми вдосконалюємо технології виробництва і розширюємо виробничу базу. Ми застосовуємо те, що вважаємо цінним в досвіді інших, але у нас свій унікальний шлях розвитку. Ми хочемо бути гідними наслідування.

Також наша компанія надає послугу «Антикорозійний захист під ключ»: підбір матеріалів, обґрунтування технології їх застосування та створення регламентів виробництва робіт, виконання техніко-економічних розрахунків, технологічний супровід матеріалів і технологій, виконання робіт з нанесення покриттів.

ЯК НАС ЗНАЙТИ 

...


Адреса: Україна, м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 74

Телефон: +38 (056) 370-39-57,+38 (056) 370-39-58

E-mail: terra@uamail.com.ua

Web: http://nanoindustrialuse.ua/