на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів > Мережа кав'ярень "Золотий дукат"

Мережа кав'ярень "Золотий дукат"Оновлено 27.12.2016

 

Кав’ярня “Золотий дукат “ відкрилась у Львові в 2003р і відразу стала найулюбленішим місцем відпочинку, зустрічей для львів’ян та гостей міста.Дизайн і атмосфера кав’ярні ,витримана в давніх європейських традиціях,стала близькою не тільки львів’янам ,але туристам з різних куточків світу.Приїхати до Львова і не побувати в кав’ярні «Золотий дукат» означає не побачити справжнього Львова.Тож кав’ярня “Золотий дукат “ відразу стала обличчям Львова. Але обличчя Львова це не тільки його культура, неповторна архітектура і особлива аура, це і кава, легуміна, шоколад .Те ,що продукт має бути якісним –це як само собою зрозуміле, а от що цей продукт має ще бути і особливим ,неповторним, відрізнятись від існуючих на ринку – ось що притягує, запам’ятовується і подобається львів’янам та гостям міста в нашій кав’ярні.
А це : 1.Щойнообсмажена фрешкава /понад 40видів/,обсмажена в присутності клієнта.
Кава, яку Ви вживаєте щоденно, є законсервованим продуктом, бо в силу технічних та технологічних причин, кава від виробника до покупця потрапляє через 2-3 місяці, тож , щоб зберегти її смак і аромат ,каву запаковують в герметичну упаковку, наповнену інертних газом, тобто консервують. А переконувати Вас ,що консервований продукт і щойно спечений, однакові по смаку і аромату , немає сенсу.>
Нова якість нашої фрешкави ,яку не рекламує і не пропонує ніхто з конкурентів -це свіжість смаку і аромату. Але щойнообсмажена кава
має такий широкий спектр смаку і аромату ,що ми зіткнулись з проблемою-як це описати ?Бо якщо з допомогою 7 музичних нот можна написати безліч симфоній ,а за допомогою 26 букв алфавіту безмежну кількість літературних творів, то скільки ароматів і смаків можна відчути за допомоги 1000 молекул ?Так з’явилася ідея створити Кавову квітку.

Тим паче, що згідно науки про семантику і синестезію на протязі мільйонів років в свідомості людини сформувався зв'язок між смаком, ароматом та кольорами , а саме - певний смак та аромат, який вам приємний, асоціюється в підсвідомості з відповідним приємним кольором.
Враховуючи це, наші дегустатори зобразили смаки і аромати кави в вигляді кольорових пелюсток/ КАВОВА КВІТКА/, де кожному кольору-пелюстці ,відповідає певний смак і аромат, а від пересічення пелюсток утворюються нові складніші кольори /смаки і аромати/.
...


Адреса: м. Львів вул Ів. Федорова,20/Руська ,14

Телефон: 8(032)235-62-63

E-mail: lvivgoldenducat@gmail.com

Web: http://freshcoffee.com.ua/