на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів > «Агро-Союз-Термінал»

«Агро-Союз-Термінал»Оновлено 16.07.2019

Підприємство «Агро-Союз-Термінал» створено в 2005 році і стало одним з нових напрямків бізнесу Корпорації «Агро-Союз», призначене для обслуговування митного комплексу - Автопорт «Ювілейний». Зона прибуття автопорту має площу 26500 м2, місткістю до 200 автомобілів одночасно.

На території терміналу розташовані: митний пост "Дніпропетровськ-Лівобережний", митний пост "Дніпропетровськ-Транспортний", офіси брокерських контор, представництво Державної інспекції карантину рослин в Дніпропетровській області, пост екологічного контролю, пост ветеринарного контролю, органи стандартизації та сертифікації, представники тогово- промислової палати.

Автопорт «Ювілейний» вигідно розташований на виїзді з міста Дніпропетровська, в безпосередній близькості від автомобільних доріг міжнародного занчения, таких як М-18 Е105 Москва-Сімферополь, М-04 Е50 Ізварине-Луганськ.

Автопорт «Ювілейний» пропонує повний комплекс послуг для підприємств, ведучих або початківців зовнішньоекономічну діяльність.

 

Головна мета, досягнута нами - це створення і підтримка комфортних умов для клієнтів в процесі митного оформлення вантажів, оформлення товарів на митний та комерційний склад.

Пріоритетні завдання нашої компанії включають в себе:

- Кваліфікований митний комісійний супровід експортованих та імпортованих товарів різних категорій.

- Правильне та оперативне заповнення будь-яких митних документів, у тому числі оформлення митної декларації.

- Професійна складська діяльність з приймання, зберігання, оформлення та митного огляду ввезених і вивезених вантажів.

- Оперативна робота з вантажами, що не підлягають митному оформленню.

- Надання професійної техніки і персоналу для проведення навантаження і розвантаження експортованих та імпортованих товарів.

- Документальний та технічний супровід митних операцій з вантажами. Забезпечення юридичної та бухгалтерської підтримки клієнтам.

 

Ми піклуємось про своїх клієнтів, заощаджуємо ваш час і гроші, створюючи максимально комфортні умови для роботи з вантажами з-за кордону. Тому склади різного призначення, якими користуються наші клієнти, розташовані на одній території.

Митний склад, що знаходиться у власності ТОВ «Агро-Союз-Термінал», приймає вантажі на зберігання на вигідних і пільгових умовах. Розмістивши вантаж у нас, клієнти оплачують лише фактичний час його перебування на території складу.

Комерційний склад, дозволяє дуже оперативно в межах однієї території звільнити транспортний засіб, після проведення митних процедур.

Усі склади ТОВ «Агро-Союз-Термінал» вдало розташовані поблизу основних шляхів сполучення України, недалеко від Дніпропетровська. Цей момент значно спрощує вирішення транспортно-логістичних та складських завдань у процесі митного оформлення будь-яких вантажів.

Складські приміщення компанії обладнані новітнім вантажним устаткуванням. Сучасні рампи «плаваючого» типу здатні значно прискорити і оптимізувати процес вантажно-розвантажувальних робіт.

ЯК НАС ЗНАЙТИ

...


Адреса: 52005, Дніпропетровська обл., смт. Ювілейний, вул. Нижньодніпровська, 1

Телефон: +38 (0562) 36-74-09

E-mail: dmytro.domashev@agrosoyuz.com

Web: asterminal.com.ua/