на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук

BDO LLCОновлено 30.11.-1

 

BDO є найбільшою в світі мережею транснаціональних аудиторських та консалтингових організацій, мета якої - сприяти розвитку бізнесу клієнтів, пропонуючи сучасні послуги з аудиту, бухгалтерського обліку, оподаткування і правого консультування, фінансового менеджменту, стійкого розвитку та операцій з капіталом.

Історія нашого становлення є яскравим прикладом оперативної реакції на ринкові умови, що постійно змінюються, та потреби клієнтів.

Організація BDO була заснована в Європі у 1963 році, коли прогресивно мислячі бухгалтерські фірми в Німеччині, Великобританії, Нідерландах, США і Канаді об'єдналися, щоб спільно використовувати і розширювати свої знання, а також для підтримки міжнаціональних операцій та клієнтів.  Ми були відомі як Binder Seidman International Group, а з 1973 року  змінили назву на Binder Dijker Otte & Co: BDO.


Початок сучасної всесвітньої структури організації був покладений у 1988 році, коли було постановлено використання акроніма BDO перед назвами місцевих фірм-членів.  Це, поряд з введенням нового логотипу та глобального бренду, чітко продемонструвало, що місцевий досвід наших фірм-учасників був об'єднаний з міжнародним досвідом та силою нашої міжнародної мережі.


З тих пір наша мережа продовжувала трансформуватися у відповідь на потреби клієнтів, що привело до зміни нашого імені у 2009 році на просто BDO. Цей перехід до єдиної глобальної назви демонструє наше прагнення обслуговувати клієнтів на єдино високому рівні та успішно конкурувати на міжнародній арені.


Сьогодні BDO є п'ятою в світі міжнародною аудиторсько-консалтинговою мережею. Близько 60000 співробітників,  що працюють у 1328 офісах більше чим у 151 країні*, дають практичні поради клієнтам та допомагають вирішувати їх проблеми.


Ми відібрали все найкраще з досвіду надання аудиторських і консалтингових послуг в різних країнах і різних галузях економіки. Ми проповідуємо єдиний підхід до надання послуг, який одночасно гарантує для клієнтів індивідуальність та високий професіоналізм.


Ставка на місцевий досвід фірм-партнерів BDO та їх географічну близькість до клієнта є частиною світової стратегії BDO. Членство кожної фірми-члена в загальній мережі є гарантією відповідності послуг, що надаються нею, високим стандартам роботи BDO. Фірми-члени BDO активно діють у всіх регіонах світу, а тісна співпраця між ними дозволила створити єдину стратегію роботи BDO, направлену на задоволення потреб клієнтів.


Відмітною особливістю BDO є близькість до  клієнта, яка виражається у нашому слогані: «Що важливе для Вас, важливе  для нас». Наші клієнти бачать  в нас  радника з питань аудиту, високо оцінюючи постійно високий рівень обслуговування по всьому світу.

 

Міжднародний виконавчий офіс знаходиться у Брюсселі (Бельгія).

Генеральним директором международної мережі BDO є пан Мартін Рьокель.

Докладніше про BDO International Ви можете дізнатися тут http://www.bdointernational.com.

Відеофільм про BDO International Ви можете переглянути тут.

 

ЯК НАС ЗНАЙТИ

...


Адреса: Харківське шосе, 201/203, м. Київ, 02121, Україна

Телефон: +38 (044) 393 26 87, +38 (044) 393 26 88

Факс: +38 (044) 393 26 91

E-mail: bdo@bdo.kiev.ua

Web: http://bdo.com.ua/