на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів > ТОВ Інтер-мол

ТОВ Інтер-молОновлено 27.12.2016

 

Маслосирзавод у Томаківці був заснований в далекому 1932 році. У повоєнні роки це підприємство було одним з небагатьох, що забезпечує Дніпропетровщину необхідними молочними продуктами.

Пізніше було організовано ТОВ Томаківський сирзавод. ТОВ Інтер-мол розпочало свою діяльність у 2004 році на виробничих потужностях Томаківського сирзаводу, що спеціалізується на виробництві твердих сирів, масла вершкового, сирів плавлених. Проведена капітальна реконструкція заводу, реалізується комплексна програма інвестицій, спрямованих на модернізацію основних засобів та вдосконалення технології процесу.

Завод має свою атестовану лабораторію. Вся продукція проходить ретельну перевірку - починаючи від сировини, що надходить і закінчуючи готовою продукцією. Багаторічний досвід фахівців і працівників дозволяє виготовляти молочні продукти відмінної якості, з честю продовжувати кращі традиції, забезпечувати досягнення бездоганної якості на всіх етапах виробництва, істотно розширювати ринки збуту.

Постійна творча робота висококваліфікованих фахівців - основний фактор сьогоднішнього успіху і гарантія майбутніх досягнень нашого підприємства.

 

Продукція підприємства представлена в супермаркетах, гастрономах, комерційних кіосках, спеціалізованих магазинах. Нашими партнерами стали не тільки підприємства регіону, а й Запорізької, Полтавської, Херсонської, Київської а також Донецької області.

ЯК НАС ЗНАЙТИ

...


Адреса: Україна, 53500 Дніпропетровська обл. смт. Томаківка, вул. Комунальна, 10

Телефон: +38 (05668) 3-11-20

Факс: +38 (05668) 3-11-20

E-mail: intermol85@mail.ru

Web: http://www.tomakivka.com.ua/