на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів > Азовмаш, ВАТ

Азовмаш, ВАТОновлено 10.10.2013

Сучасний "Азовмаш" - це унікальний науково -виробничий комплекс з повним циклом - від генерації маркетингових і технічних ідей до їх втілення у виробництві .

Багаторічний накопичений досвід проектування і виготовлення широкого спектру продукції машинобудування , наявність потужних інженерно - технічного центру та виробничої бази , вигідне географічне положення з розвиненою транспортною інфраструктурою створюють сприятливі умови для динамічного розвитку науково - технічних і торговельних зв'язків " Азовмашу" з вітчизняними та зарубіжними партнерами.

 Однією з головних особливостей "Азовмашу" є здатність оперативно реагувати на зміни маркетингової ситуації , швидко трансформувати виробництво на випуск нової продукції , що задовольняє індивідуальні вимоги своїх постійних та нових замовників.

Це дозволило підприємству в найкоротші терміни освоїти виробництво залізничних цистерн нового покоління , у тому числі виготовлених відповідно до вимог Міжнародного союзу залізниць , критих вагонів і піввагонів , вагонів- хоперів , вагонів- автомобілевозів , ж-д платформ різного призначення , великовантажних контейнерів - цистерн , автоцистерн для транспортування зріджених газів , принципово нової гами аеродромних паливозаправників середньої і малої місткості , мостових перевантажувачів і портальних кранів , металургійного устаткування , корпусних вузлів бронетехніки і багатьох інших видів виробів.

Значна роль при освоєнні виробництва виробів , що виготовляються підприємством, відводиться впровадженню сучасних передових технологій , насамперед, у галузі зварювального та ливарного виробництва.

Використання спеціалізованого обладнання , розробленого і виготовленого спільно з ІЕЗ ім. Є.О. Патона , дозволило поліпшити якість металургійного устаткування ( конвертери , засипні апарати тощо) і освоїти випуск нового для підприємства устаткування , такого , як МБЛЗ.

Репутація "Азовмашу" постійно підтримується абсолютною гарантією виконання взятих зобов'язань , а також високими досягненнями у сфері якості продукції , комплексна система управління, яка сертифікована визнаними в усьому світі міжнародними організаціями .

Незмінно слідуючи своїм головним принципам - від прийнятих рішень до їх безумовної реалізації , від ідеї до результату , - "Азовмаш" впевнено розвивається по шляху техніко - економічного підйому і подальшої інтеграції з світовим промисловим середовищем.

 

Запрошуємо Вас до плідного , довгострокового та взаємовигідного співробітництва !

...


Адреса: пл. Машинобудівників, 1, м. Мариупіль, Донецька обл., 87535, Україна

Телефон: +38(0629) 56-08-53, 53-01-25, 53-89-10, 51-83-53

E-mail: info@kramnyca.info

Web: http://www.azovmash.com