на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів > Перше Рішення, ТОВ

Перше Рішення, ТОВОновлено 10.10.2013

Ми раді вітати Вас! 2002 став роком народження нашої компанії , а самий першого проекту - «Рецепты бабушки Агафьи» , з яким ми вийшли на російський косметичний ринок , і донині є одним із найбільш упізнаваних в ряду інших успішних проектів .

Завдяки невтомній роботі фахівців компанії з кожним роком збільшується кількість пропонованих брендів , зростає асортимент товарів . Ми невпинно працюємо над удосконаленням наших косметичних ліній , регулярно покращуючи існуючі рецептури , оновлюючи упаковку на сучаснішу і екологічну , використовуючи все нові і нові технології.

Основна ідея будь-якої серії косметичних засобів , створюваних фахівцями нашої компанії - це натуральність , якість і користь кожного косметичного продукту .

За короткий термін свого існування косметика компанії стала широко затребуваною , покупці шукають її на полицях супермаркетів і невеликих спеціалізованих магазинчиків по всій Росії і за її межами. Недорога і якісна косметика , створена з любов'ю , припала до душі і знаменитостям , і простим споживачам .

У швидкоплинному навколишньому світі ми намагаємося не просто йти в ногу з часом , а й бути на крок попереду , дбайливо зберігаючи народні рецепти і традиції. Можливо , саме це і дозволяє нам залишатися підприємством затребуваним на ринку і улюбленим споживачами .

...


E-mail: info@kramnyca.info

Web: http://www.1reshenie.ru/