на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів > Медовый край, ТОВ

Медовый край, ТОВОновлено 19.08.2019

ТОВ «Медовый край» знаходиться в місті Барнаул Алтайського краю.

Головним завданням компанії є постачання Алтайського натурального і якісного меду на російський і закордонні ринки. Для виконання цього завдання компанія має все необхідне , а це:

- Власна пасіка в Алтайському краї;

- Сучасне імпортне обладнання для фасування і упаковки нашого меду , екологічно чисту тару , яка дозволяє зберегти завжди свіжий і неповторний смак Алтайського меду , який здавна славився своїми цілющими властивостями;

- Професійний колектив , провідні фахівці якого мають колосальний досвід та спеціальну бджільницьку освіту;

- Також є укладені договори на постачання меду і медової продукції з великими бджільницькими господарствами Гірського Алтаю і Алтайського краю , що забезпечує компанії стабільність у постачаннях якісної продукції;

 

Ми готові постачати фасований та ваговий Алтайський мед відмінної якості і різних сортів (різнотрав'я лугове , тайговий гірський , буркун , гречка) , в різній упаковці (від економ до преміум класу) і цілий рік. Кожна партія нашої продукції проходить випробування в крайової дослідної лабораторії на відповідність з ГОСТ та якості меду.

Для дилерів та оптовиків передбачена система знижок . Купуючи у нас Алтайський мед оптом , Ви гарантовано отримуєте хороші бонуси і надійного постачальника.

І нарешті , головне , у нас є великий потенціал у цій галузі і величезне бажання працювати , прославляти і просувати цілющі і смакові якості нашого унікального Алтайського меду.

Вся продукція сертифікована і штріхкодірована.

ЯК НАС ЗНАЙТИ

...


Адреса: Алтайський край, м. Барнаул, вул. Бехтерєва, 30а, оф. 1

Телефон: +107(3852) 699-434; 8-963-508-34-37; 8-905-083-35-

E-mail: info@kramnyca.info

Web: http://www.medkray.ru/