на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів > Літинський молокозавод, ВАТ

Літинський молокозавод, ВАТОновлено 30.05.2011

Основним видом діяльності підприємства на сьогодні є виробництво твердих сичужних, плавлених та пастоподібних сирів, солодко вершкового масла, сухого молока та сироватки – всі вони вироблені відповідно до технологічних інструкцій із затвердженими технічними умовами.

В 2007-2008 роках завод, за аналізом потреб споживачів, розширив асортимент продукції, розпочавши виробництво:

Сиру твердого сичужного «Охотнічий», 45% жиру;
Сиру твердого сичужного «Петроменталь», 50% жиру;
Сиру сичужного «Чеддер український свіжий довгастої форми з плетінням»,45% жиру;
Продукту сирного плавленого ковбасного «Княжий», 50% жиру;
Продукту сирного плавленого ковбасного «Мисливський», 40% жиру;
Сиру розсольного «Бринза Латинська», 45% жиру;
Сиру м’якого «Любительський», 50% жиру.

Багаторічний досвід фахівців, що працюють на заводі, дає можливість виготовляти продукти високої якості з екологічно чистої сировини, наслідуючи кращі традиції подільських майстрів-сироварів. Окрім цього, підприємство не забуває впроваджувати і нові технології у виробництві та пакуванні товару.

Підтримуються також постійні контакти з сільгоспвиробниками від восьми районів області. Ведеться постійна робота по розширенню мережі реалізації готової продукції.

Випуску високоякісної літинської продукції сприяє діюча на заводі система управління якістю, яка сертифікована групою аудиторів відомої німецької фірми „ТЮФ Рейнланд” у відповідності до міжнародного стандарту ISO 9001-2000. Наступним кроком для підприємства буде запровадження інтегрованої системи управління якістю та безпечністю харчових продуктів „НАССР” на відповідність ДСТУ ISO 22000:2007, яка дасть можливість завойовувати та зберігати свою нішу на зарубіжному ринку.

Фірмова емблема та торгова марка ВАТ "Літинський молочний завод" є затвердженими та зареєстрованими у Вінницькій Торгово-промисловій палаті.

Після регулярних реконструкцій та постійного оновлення матеріально-технічної бази на прилавках магазинів з'являються і будуть з'являтися нові види смачної продукції, яка за своєю якістю та дизайном не поступається світовим аналогам та виграє не останній конкурс! Принаймні, ми маємо надію на це! Переконайтесь і Ви!...

...


Адреса: Україна, м. Літин, вул. Крупської, 33

Телефон: +38 (044) 289-87-44, 289-78-51

E-mail: info@kramnyca.info

Web: http://www.bilozgar.com.ua/