на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів > The Walt Disney Company

The Walt Disney CompanyОновлено 18.10.2013

Компанія The Walt Disney Company , світовий лідер індустрії розваг , була заснована Уолтом Діснеєм в 1923 році. Disney входить до десятки найдорожчих брендів світу. У 2009-му фіскальному році виручка компанії склала 36100000000 доларів США .

Компанія Disney веде активну діяльність в 172 країнах.

Представляє 1300 радіо і телевізійних каналів , які ведуть мовлення на 53 мовах. Disney - один з найбільших світових ліцензіарів , а також найбільший видавець дитячої літератури у світі. У Європі та Латинській Америці Disney очолює список дистриб'юторів відеопродукції.

З моменту заснування компанія Disney і структури, що входять до її складу , залишаються вірні своєму головному принципу - створювати винятково якісну продукцію в області розваг , використовуючи найбагатший досвід , накопичений за довгі роки успішної роботи.

На сьогоднішній день компанія Disney складається з чотирьох підрозділів :

Студії ( The Walt Disney Studios )

The Walt Disney Studios - це фундамент , на якому споруджено будівлю Disney. Його основою стали всесвітньо відомі анімаційні та ігрові фільми .

The Walt Disney Studios займається дистрибуцією картин студій Walt Disney Pictures , Walt Disney Animation Studios , Pixar Animation Studios , Touchstone Pictures і Hollywood Pictures . Компанія Disney Theatrical Productions - один з найбільших продюсерських центрів Бродвею . У її складі Disney Live Family Entertainment і Disney on Ice , що займається льодовими шоу. Підрозділ Disney Music Group випускає музику різних жанрів і саундтреки .

Парки і курорти ( Parks and Resorts )

Парки та Курорти Disney - це не просто будинок , в якому живуть улюблені персонажі Disney , це місце , де " збуваються мрії" . Парки ведуть відлік своєї історії з 1952 року , коли народилося підрозділ Walt Disney Imagineering .

З тих пір структура Парки та Курорти значно зросла . Сьогодні в її складі круїзна компанія Disney Cruise Line і п'ять розважальних курортів на трьох континентах Землі :

Disneyland Resort в штаті Каліфорнія , Walt Disney World Resort у Флориді , Tokyo Disney Resort в Японії , Disneyland Resort Paris у Франції і Hong Kong Disneyland , на території Гонконгу .

Споживчі товари ( Disney Consumer Products - DCP )

Історія споживчих товарів Disney почалася в 1929 році з пропозиції розмістити зображення Міккі Мауса на обкладинках дитячих альбомів для малювання. З тих пір підрозділ DCP значно розширило асортимент товарів під брендом Disney : це одяг і іграшки , предмети інтер'єру та домашнє начиння , книги й журнали , напої та продукти харчування , канцелярські товари , електроніка й інтерактивні ігри . Disney Publishing Worldwide ( DPW ) - найбільший у світі видавець дитячої літератури. Іншими напрямками бізнесу DCP займаються Disney Interactive Studios , що розробляє інтерактивні розваги ( комп'ютерні та відеоігри ) , і торговий портал компанії - Disneyshopping.com .

Медіа-мережі ( Media Networks )

Медіа- мережі Disney включають в себе величезну кількість кабельних і ефірних телевізійних , радіо , Інтернет і видавничих компаній. Серед ключових : Disney - ABC Television Group , до складу якої входить Disney Channel , ESPN Inc . - Найбільша міжнародна спортивна мультимедіа - мережу, а також Walt Disney & nbsp ; Internet Group .

...


E-mail: info@kramnyca.info

Web: http://www.disneyinternational.com/