на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: перша сторінка > перелік компаній та брендів > Мукачівський верстатозавод

Мукачівський верстатозаводОновлено 22.08.2019

Відкрите акціонерне товариство «Мукачівський верстатозавод» (МВЗ) має резерв виробничих потужностей і зацікавлений в освоєнні виробництва нових видів продукції та в нових партнерах.

В структурі заводу наявні потужності для виконання механообробних, ковальсько-пресових, слюсарно-збиральних, зварювальних, лако-фарбових робіт.
Також маємо ливарний цех, де виготовляються відливки з залізовуглецевих та кольорових сплавів.

В останні роки крім традиційної продукції – верстати освоєно виробництво металоконструкцій для різних галузей промисловості.

Детальне ознайомлення з продукцією МВЗ – див. додатки.

Географічне положення заводу – безпосередньо на кордоні Європейського Союзу. 
Станом на сьогодні  -  більше 70% продукції експортується у країни Західної Европи.

Сьогодні ми бажаємо розвивати наступні галузі:

1. Співпраця з компаніями ЄС.

Як правило предметом поставки є продукція незавершеного виробництва, яку ми виготовляємо  по технічній документації Замовника. В подальшому Замовник, який є виробником кінцевої продукції, виконує фінішні технологічні операції та самостійно продає цю готову продукцію.

Економічну доцільність такої співпраці забезпечують більш низькі в Україні (ніж в Євро-Союзі) ціни на метал, енергоносії та робочу силу.

Партнерам з Євро-Союзу  пропонуємо розмістити в Україні виробництво тих складових частин своєї продукції,  які  у найбільшій мірі потребують таких ресурсів як металопрокат, енергоносії та робоча сила.

Співпраця може розвиватися за принципами «від малого до більшого та від простого до складного».
З початку це можуть бути окремі деталі, виготовлені технологією газової або  плазмової різки; при виробництві деталей може використовуватись ковальсько-пресове устаткування та механічна обробка.
Далі  предметом поставки можуть бути вузли продукції, виготовленні з застосування електрозварки.

Прикладами такої співпраці є замовлення, що були виконані МВЗ та виконуються сьогодні, у тч:
Виробництво каркасів сонячних батарей моделі Suncarrier  по замовленню Концерну Гільдемайстер (Німеччина). Поставки здійснювались у 2007-2010 роках.
Виробництво елементів рам напівпричепів для перевезення легкових автомобілів компанії  Transporter Engineering Ltd (Великобританія). Поставки здійснювались у 2008р., поновлено з кінця 2010 та на 2011 роки.
Виробництво вузлів тракторів та іншої гірничо-рудної техніки; 2010…2011роки.2. Ринки України.

2.1. Ми бачимо перспективи продаж на  ринках України (та Росії) техніки європейських виробників.

Для отримання конкурентних переваг на ринку України вважаємо доцільним вже сьогодні організувати на нашому заводі крупно-вузлову зборку продукції Європейських виробників. В подальшому, частину елементів техніки (в першу чергу метало, енерго та трудомістких частин) доцільно буде виготовляти в Україні, що також сприятиме досягненню конкурентних цін.

Такою продукцією може бути різноманітна техніка для сільського господарства.
Наприклад: МВЗ виробляє вузли безпеки для посівних комплексів розробки фірми Horsch Maschinen GmbH. Посівні комплекси в Україні виготовляє корпорація Агро-Союз.

Одним з інших напрямків такої співпраці може бути будівництво в Україні заводів по переробці сміття та створення інфраструктур по його збиранню, вивозу та сортуванню.

МВЗ провів передні переговори з компанією з Німеччини, що є розробником технічної документації та генпідрядником на будівництвах сміттєспалювальних заводів в Європі та Америці. Цій компанії належить завод у Словаччині (поблизу українського кордону у Закарпатті), де виготовляються складові частини - модулі сміттєспалювальних заводів.
Обговорювалась наступна схема співпраці у випадку будівництва заводу в Україні:
Усі проектні роботи та керівництво будівництвом здійснює німецька компанія.
Виготовлення усіх зварних металоконструкцій (модулів) та їх термічну обробку здійснює МВЗ.
Високоточну механічну обробку модулів виконує завод у Словаччині.

МВЗ  може виготовляти різноманітні контейнери для збору, сортування та перевезень сміття, а також модернізувати автотранспортні засоби для завантаження та перевозок цих контейнерів.

2.2. Виробництво вузлів та запасних частин до вантажних залізничних вагонів, у тч сталеві відливки.

2.3. МВЗ зацікавлений в інших замовленнях для ринків України.

Головне побажання до замовлень – відповідати критеріям довгострокових програм та серійного виробництва, а також бути спрямованими на випуск готової продукції.

ЯК НАС ЗНАЙТИ

...


Адреса: 89636, Україна, Закарпатська обл, м. Мукачево, Мукачевський район, смт. Колчино, вул. Фрідяшівська, 1

Телефон: +38(03131)4-99-22, +38(03131)4-13-08

E-mail: a.yalovoy@mail.ru

Web: http://www.verstat.mukachevo.net