на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук

KartissaОновлено 22.08.2019

Торгова марка " Kartissa " - це молодий проект, створений в 2006 році. Його створювали люди, які присвятили виробництву меблів не один десяток років , у професіоналізмі яких ніхто не може засумніватися. Їх руками створювалася меблі , що прикрасила інтер'єри залів та кабінетів багатьох міністерств і відомств України , високопоставлених держслужбовців , представників великого бізнесу. Безумовно , такі ексклюзивні меблі обходяться замовникам дорого. Використовуючи високотехнологічне німецьке обладнання , застосовуючи для обробки дорогий і якісний натуральний шпон з дорогоцінних порід дерева , втілюючи складні дизайнерські задуми можна створити меблі високої якості , але ціна ...

Конструктори і дизайнери , технологи та керівники виробничих підрозділів доклали чимало зусиль , щоб знайти спосіб виробляти з відносно недорогих сучасних матеріалів меблі з високою якістю обробки , зберігши при цьому класичну технологію. Довелося відгадувати чимало технологічних секретів . У результаті на світ з'явилися меблі , які виглядають дорожче своєї ціни , доступної , до речі , більшості покупців.

Відомо , що саме в часи Стародавньої Греції античні філософи осягали закони гармонії , краси , відкрили правило " золотої середини". Вибираючи для позначення нової лінії меблів слово " Kartissa " , пов'язане з назвою історичної області Стародавньої Греції , розробники підкреслюють , що у своїй діяльності вони прагнуть слідувати законам гармонії , чистоти і строгості ліній.

Меблі під торговою маркою " Kartissa " можна побачити в салонах - магазинах наших партнерів і квартирах щасливих покупців від Києва до Луганська, від Харкова до Сімферополя , в Казахстані , Росії , Білорусії. Незмінним атрибутом меблів " Kartissa " є гарантована якість обробки , що забезпечується безперервним контролем виробничих процесів , застосуванням певних технологій , які є фірмовим секретом , а також якісною фурнітурою .

Для облицювання меблевих поверхонь застосовуються матеріали фірми SCHATTDECOR , фурнітурою забезпечує фірма HEFELE (обидві - Німеччина ) .

Конструкторським відділом постійно проводяться роботи з удосконалення конструкцій меблів , розробки нових виробів і оптимізації виробничих процесів .

В асортименті меблів , вироблених під торговою маркою " KARTISSA " , є все, щоб зробити Ваш будинок затишним.

ЯК НАС ЗНАЙТИ

 

...


Адреса: м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Заводська, 7

Телефон: +38(0562)42-38-17, +38(0562)42-36-76

Факс: +38(0562)38-68-91

E-mail: info@kramnyca.info

Web: http://kartissa.com/