на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: головна сторінка > новини та події > 26-28 травня у Львові відбудеться Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT West Lviv 2016

26-28 травня у Львові відбудеться Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT West Lviv 201623.05.2016

 AGROPORT – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. Цього року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT-2016 відбудеться одразу в двох містах: у Львові і в Харкові. Місцем його проведення вже традиційно стануть термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів двох міст.

З точки зору організаторів, це дасть змогу не тільки розширити географію форуму, а стане найважливішим кроком на шляху ментального об’єднання фермерів України і створить єдине поле для професійних дискусій.

AGROPORT West Lviv 2016 проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації. Форум пройде в рамках оголошеного Організацією Об’єднаних Націй року зернобобових та вже включеного до календарю ключових подій ФАО.

AGROPORT West Lviv 2016, який відбудеться у Львові 26-28 травня, орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем – тваринництво, лісівництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, а також рибне господарство. Родзинкою львівського форуму стане II Національний конкурс шеф-кухарів «Дні української кухні».

III Міжнародний аграрний форум AGROPORT West Lviv 2016 включає в себе:

  • Виставку техніки і технологій для фермерства (на площі більше 15 тисяч кв.м.)
  • Тематичні семінари, конференції та тренінги для фермерів та аграріїв
  • II Національний конкурс шеф-кухарів «Дні української кухні»
  • Конкурсний кінопоказ фермерських господарств в рамках «Агро-туру по Україні»

Джерело: http://agroport.ua/lviv/ua/#home