на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: головна сторінка > Чому саме Крамниця-А ?

Чому саме Крамниця-А ?

На жаль, непоодинокі випадки, коли споживачі вживають продукти і страви, не звертаючи уваги на походження та хімічні компоненти, що входить до їх складу. Однак деякі все ж таки виправдано приділяють значну уваги цьому питанню. Тішить те, що дедалі більше людей намагаються вводити до свого раціону органічні продукти, які пройшли сертифікацію «Крамниці star ». Проте інформація щодо корисної продукції дещо обмежена. Якщо завітати до найближчої до Вас продуктової крамниці, то на полицях Ви побачите, що більш, ніж 60% продуктів харчування не пройшли сертифікацію, а отже – сумнівної якості, тобто не відповідають високим хімічним, органолептичним та духовним вимогам органічної продукції «Крамниці star ».

Логограма органічної продукції «Крамниця star» стала дуже важливим маркетинговим інструментом, який сповнює духовністю через розуміння причетності до шляхетної справи - відродження нації, створює додатковий прибуток за рахунок збільшення обсягів продажу продукції. Супермаркети віддають перевагу сертифікованим «Крамницею star » торговельним маркам. Продукція «Крамниці star» престижна, конкурентноспроможна та користується попитом, збільшуючи таким чином обсяги продажу.

Очевидно те, що знак органічної продукції «Крамниця star» підкреслює переваги продукції.

Органічна продукція «Крамниці star » - це інвестиція, завдяки якій Ваша компанія збільшує обсяги продажу, стає престижною. Ми готові підтримати Вас на стільки, на скільки ми спроможні у досягненні Ваших цілей.

Перш за все Ви повинні бути впевнені, що вся Ваша сертифікована продукція, яка йде у роздрібну торгівлю або яка використовується у промислових цілях, має логограму , що знаходиться на ярлику або на упаковці, а також фігурує у Вашій рекламі. Це не тільки допоможе збільшити відсоток продажу, але й зробить вашу продукцію впізнаванню серед персоналу харчової промисловості, органічних інспекторів та споживачів в усьому світі.