на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: головна сторінка > Як розпочати процедуру сертифікації органічної продукції «Крамниці А»

Як розпочати процедуру сертифікації органічної продукції «Крамниці А»

1  
Заповніть та надішліть заявку-анкету на взяття участі в сертифікації, що розміщена на сайті, разом із прес-релізом Вашої компанії та свідоцтвом про реєстрацію підприємства на адресу нашого офісу факсом або електронною поштою. У заявці зазначте інформацію про логістику Вашої компанії або підприємства, а також список продуктів та їх інгредієнти, які Ви бажаєте піддати сертифікації.
 
1   Надалі за Вашою компанією буде закріплений координатор, котрий здійснюватиме контроль за просування процесу сертифікації, компетентно відповідатиме на усі поставлені Вами запитання.
1  
Кваліфікований агент «Крамниці А» відвідає Ваше підприємство, щоб простежити за діяльністю та виконати сертифікацію Вашої продукції. Після, представником «Крамниці А» буде складено звіт, за яким ухвалюється рішення про сертифікацію.
 
1  
Ваша заявка та звіт інспектора переглядаються координатором, закріпленим «Крамницею А», який доведе до Вашого відома  чи зможе Ваша продукція отримати сертифікацію від «Крамниці star» .
 
1  
Представник головного офісу складає контракт, який буде включати в себе всі вимоги star для сертифікації. Якщо контракт прийнятний для вас - він підписується та відправляється в офіс star, у свою чергу ми надсилаємо Вам лист із сертифікатом.
 
1  
Відтепер на Ваші упаковки можуть бути нанесені маркувальний символ сертифікації star.
1  
ВІТАЄМО! Ви приєднались до родини компаній, які з гордістю носять всесвітньовідомий та найприйнятніший логотип «star»