на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: головна сторінка > Гарантія конфіденційності

Гарантія конфіденційності

Агенція «Крамниця А» працює на високому рівні конфіденційності. Оскільки першочерговим завданням для нас постає збереження та розвиток плідних взаємовідносин між нами та нашими клієнтами, ми чудово усвідомлюємо свою відповідальність за збереження інформації, яка за жодних підстав не підлягає розголосу, а також секретів торгівлі, що була люб’язно надані нам для підтвердження дотримання усіх технологічних вимог виробництва для подальшої сертифікації Вашої продукції під маркуванням «Крамниця star ».

Інтеграційна інформація «Крамниці star» та готовність тисяч компаній співпрацювати передбачає доступ до вашої надсекретної інформації. Будьте певні - наша робота не призведе до втрати вашої довіри. Усі надані нам відомості, що становлять вашу виробничу таємницю будуть зберігатися виключно за умов високого рівня конфіденційності. Пункт про нерозголошення чітко прописаний у всіх наших сертифікаційних угодах та обов’язковий до виконання.

Проводячи органічну сертифікацію, «Крамниця star» наполягає на розкритті лише деякої секретної інформації, через те, що дана процедура передбачає знання усіх інгредієнтів, якості обладнання, а також процесів виробництва на підприємстві, продукція якого знаходиться на сертифікації та претендує на маркування «Органічна продукція «Крамниці star».

Якщо після ознайомлення із цими відомостями у Вас все ще виникають питання щодо конфіденційності, будь ласка, звертайтеся за телефоном:  +380(56) XXX-XX-XX або пишіть на адресу question@kramnyca.info. Будьте певні – жодне запитання не залишиться без фахова та конструктивна відповідь провідними спеціалістами нашої агенції.