на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: головна сторінка > Що таке Крамниця-А

Що таке Крамниця-А

«Крамниця star » - це потужна та найбільш сумлінна сертифікаційна агенція, яка здійснила сертифікацію понад 500 000 продуктів, які виробляються на більш, ніж 6 000 підприємствах, що знаходяться у 80 країнах світу.

Якщо Ви хочете бути впевненими, що Ваші покупки відповідають найвищим стандартам якості, поживної цінності та духовності, - шукайте позначки органічної продукції «Крамниця star » на упаковках.

Таке маркування безпосередньо та всюди вивищує Вашу продукцію.

Задля збереження Вашого здоров’я працює кваліфікована команда, штат якої налічує більш, ніж сотню професіоналів.

Новітня комп’ютерна система забезпечує надходження інформації та відслідковує відомості щодо складу сертифікованої продукції. База даних «Крамниці star » вміщує та класифікує інформацію про понад 250 000 харчових інгредієнтів.

Більшість відомих торговельних марок обирають «Крамницю star » для органічної сертифікації своєї продукції, зокрема «Миргородська», «Хортиця», «Квітень»,«Злагода», «АВК».

«Крамниця star » не тільки забезпечує високі стандарти органічної сертифікації, а й дбає про енергетичне збагачення продукту, що, погодьтеся, не менш важливо.

«Крамниця star »  - це унікальне організація серед усіх великих органічно-сертифікованих агентств. Як частина некомерційної громадської організації - ми дотримуємося найвищого рівня чесності.

 

Зараз органічна продукція «Крамниці star » переживає друге народження. Проте, як і 6 сторіч тому, служить народу свого роду в різних куточках світу.

Для більш детальної інформації завітайте на сайт http://www.kramnyca.info