на першу сторінку

Вхід у систему:

Розширений пошук
Ви зараз тут: головна сторінка > Про нас

Про нас

Українці!

На теренах нашої держави однодумці об’єдналися у громадську організацію задля поновлення та розвитку власне національних культурних набутків, які сприятимуть прогресивному піднесенню України в усіх сферах її функціонування, дали міцний імпульс багатьом проектам, а також залучили певні компанії, що займаються виготовленням різноманітних товарів, у тому числі харчових. Купуючи та споживаючи продукцію, вироблену за активної участі членів нашої громади, Ви не лише насичуєте свій організм корисно-поживними речовинами, а й долучаєтеся до прекрасного, поширюєте коло прихильників, зміцнюєте українську спільноту. Вирізнити нашу продукцію з-поміж інших товарів на прилавках крамниць зовсім нескладно: на упаковках ми друкуємо спеціальні, нижчеподані, позначки:

star_a

Шукайте подібні зображення та віддавайте превагу неодмінно цій продукції, бо кожна, на перший погляд незначна купівля, – вагома складова будівництва святині національної згуртованості.

Залучайте до цього заходу своїх близьких та рідних.

http://kramnyca.info або e-mail: info@kramnyca.info

Ми щиро раді всім пропозиціям співпраці. Якщо у вас є свій сайт або сторінка в інтернеті, ви можете розмістити наш банер для того, щоб більше людей дізналося про нашу діяльність. 

Нижче представлений код, який підходить для більшості розмірів банерів. Треба вставити його в тег ‹div› з відповідними розмірами

<iframe src="http://kramnyca.info/kramnyca/b/index.html" border="0" scrolling="no"
allowtransparency="true" width="100%" height="100%" style="border:0;"></iframe>

 

Ось, наприклад, міні банер розміром 240 х 60